Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Ataşehir Eşya Depolama | Ataşehir Ev Eşyası Depolama

ATAŞEHİR EŞYA DEPOLAMA

Ataşehir Ev Eşyası Depolama ve Ataşehir Eşya Depolama Hizmeti

Ataşehir depolama firmalarının öncüsü Günaydın Evden Eve Depolama, Ataşehir Depolama hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin taleplerine cevap veriyor. Geniş depolama ağı ile İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmetimiz başlamıştır. Evinizde, işyerinizde, ofisinizde bulunan eşyaları dilediğiniz zamana kadar güvenli şekilde depoluyoruz. Eşyalarınızın belirtilen konumdan alınması, depolama alanlarımıza kadar taşınması ve dilediğiniz tarihe kadar güvenle saklanması Günaydın Evden Depolama ile artık mümkün!
Depolama hizmetimiz Ataşehir ilçesinin tüm bölgelerinde geçerli olmaktadır. Ataşehir Depolama hizmeti çerçevesinde alınan eşyalarınız Günaydın Evden Eve Depolama firması sigortası altındadır. Eşyalarınız, geniş kadromuz ve 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen depolama alanlarımız ile güvencemiz altındadır.
Ataşehir Eşya depolama faaliyetleri çerçevesinde ev eşyası depolamak artık Günaydın Evden Eve Depolama ile güvenli ve kolay. Ücretsiz keşif ekibimiz, eşyanızın analizini yaparak size depolarımıza kadar eşlik etmektedir ve eşyalarınızın kalacağı alanı gezip görebilmektesiniz. Dilediğiniz an, kimliğiniz ile bize başvurarak eşyalarınızın dilediğiniz kısmını depodan çıkarabilirsiniz. Eşya depolama hizmetimiz çerçevesinde beyan ettiğiniz kişilerden başkası eşyalarınıza ulaşamayacaktır. Yoğun güvenlik önlemleri ile korunan depomuzda bulunan eşyalarınızın tüm sigorta işlemlerini kurumumuz üstlenmektedir.

atasehiresyadepolamalani

 

Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak ve Günaydın ailesinin geniş hizmetlerinden yararlanmak için şimdi ARAYIN!

  • Ataşehir Eşya Depolama Avrupa standartlarına göre taşımacılık yapılmaktadır.
  • Günaydın Nakliyat firması olarak eşyalarınız güvenli profesyonel ekiplerimiz ile garantimiz altında depolanmaktadır..
  • Ataşehir Depolama hizmetinde oldukça özverili bir çalışma yürütmekteyiz.
  • Ataşehir Eşya depolama hizmetinde lider firma yolunda ilerliyoruz.
  • Ataşehir ilçesinde 31.05.2019 - 12.12.2019 tarihine kadar erken rezervasyon ile %50 indirimlerimizden faydalanın!