Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

 

Ataşehir Nakliyat

atasehirnakliyat

ATAŞEHİR NAKLİYAT
Bildiğiniz üzere tüm ev ve iş yerlerinizde bulunan eşyaların bir yerden başka bir yere doğru araçlar ve uygun teknikler ile taşınması nakliye olarak adlandırılmaktadır. İşte bizler de bu işi yapan şirketler arasında öncü olmakla birlikte yine amacına uygun olarak bölgesel bir taşıma yapıyor ve özellikle Ataşehir Nakliyat konusunda aktif olarak hizmet veriyoruz.
ATAŞEHİR EŞYA DEPOLAMA
Eşyalarınızı adresinizden aldıktan sonra dilerseniz doğrudan yeni adresinize götürebileceğimiz gibi dilerseniz de tüm eşyanızı belirli bir süre son derece güvenilir bir yerde saklayabiliyoruz. Hatta sizden gelecek talebe göre bu sınırlamayı da kaldırıyor ve eşyanızın sadece bir kısmını da muhafaza edebiliyoruz. Ataşehir eşya depolama hizmetimiz dolayısıyla da çok yönlü bir firma olarak çalışma hayatımızı özenli bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz.
ATAŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI
Aslında fiyat birimini etkileyebilen birçok faktör bulunmaktadır. Ancak özellikle nakliyenin varış noktası konuyla ilgili en net detayı oluşturmaktadır. O halde nakliyenin şehir içi ya da şehirlerarası olarak taşınması fiyatı en çok etkileyen faktördür de diyebiliriz. Fakat mesafeler arası konum ile birlikte eşyanın sayısı, toparlanabilirliği ve yapıların nakliye açısından uygunluğu da yine bu konudaki hassas dengeleri oluşturmaktadır. Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları söz konusu olduğunda ise bizler önce müşteri diyor ve size uygun bir fiyat tablosu çıkarabilmek için elimizden gelen yapıyoruz.
ATAŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI
İşlemlerimiz sırasında taşımacılıkta görevlendirdiğimiz tüm çalışma arkadaşlarımızın profesyonel olması ve aynı zamanda kullandıkları tüm araçların da yine bu denli kusursuz olması doğru bir nakliye hizmetinin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Ataşehir evden eve nakliyat firması olarak bizler de bu politika ile çalışmaktayız.
ATAŞEHİR PARÇA EŞYA TAŞIMA
Sektöre girdiğimiz ilk zamanlardan bu yana parça eşya taşıma konusunda da hizmet veriyor ve bu arada da şehirlerarası ve şehir içi gibi ayrımları asla gözetmiyoruz. Bu sebeple Ataşehir parça eşya taşıma konusunda kendimize güveniyor ve sizlere de bu güveni yansıtabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.
ATAŞEHİR ÜCRETİ BELİRLEYEN FAKTÖRLER
Siz değerli müşterilerimizde kurduğumuz iletişim sonucu karar verdiğimiz fiyatları etkileyen birçok unsur bulunmaktadır. Ancak bunlar arasında en çok göze çarpan nakliye için konuşulan mesafe, işlem sırasında çalışacak işçi sayısı ve katların durumudur.

 

 

 

adres

MERKEZ ATAŞEHİR
Cumhuriyet Mh, Ataşehir/İstanbul

ŞUBE ŞİŞLİ
19 Mayıs, Şişli/İstanbul

ŞUBE KARTAL
Karlıktepe, Kartal/İstanbul

E-POSTA

 gunaydintasimacilik@gmail.com

Whatsapp

0535 771 7001

 

0553 107 9091

 

 


 • Esatpaşa Mahallesi Evden Eve Nakliyat
 • Ferhatpaşa Mahallesi Evden Eve Nakliyat
 • Fetih Mahallesi Evden Eve Nakliyat
 • Küçükbakkalköy Mahallesi Evden Eve Nakliyat
 • Mevlana Mahallesi Evden Eve Nakliyat
 • Mimar Sinan Mahallesi Evden Eve Nakliyat
 • Mustafa Kemal Mahallesi Evden Eve Nakliyat
 • Örnek Mahallesi Evden Eve Nakliyat
 • Yeni Çamlıca Mahallesi Evden Eve Nakliyat
 • Yeni Sahra Mahallesi Evden Eve Nakliyat
 • Yenişehir Mahallesi Evden Eve Nakliyat