Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Whatsapp

0535 771 7001

BLOGUMUZUN EN SON FORMU

Günaydın Blog Sayfasına Hoşgeldiniz

sehirlerarasinakliyat

26 NİSAN

2018

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimiz, ülke genelinde 81 ilin tamamına erişim sağlayan kurgusal bir yapıya sahiptir. Tüm beklenti ve talepleri karşılayan; hızlı ve güvenilir taşımacılık anlayışını şiar edinmiş firmamız, sektörde kalifiye oluşumlar arasında yer almaktadır. İnsanların iş gücü sağladığı mekanlar ve gündelik yaşamlarını idame ettirdikleri hane ve konutlar, kişisel ve toplumsal etkenlerle dönem-dönem taşınma, yer değiştirme ve yeni ortamlarla tanışma arzusunun bir uzantısı olarak mekânsal değişimleri beraberinde getirir. Bu değişim kapsamında en büyük ihtiyaçlardan biri de; eşyaların zarar görmeden ve rötarsız bir şekilde nakledilmesidir. Firmamız, taşımacılık kavramını daha da genişleterek, yeni ve kimlik sahibi bir olguya eriştirmiştir. Müşterinin takip edebildiği ve her safhasına tanıklık edebildiği bir nakliye hizmeti ile sektöre yeni bir anlayış kazandırmak ve bu doğrultuda hizmet alımını gerçekleştiren tüm kişi ve kurumların memnuniyet düzeyini üst seviyede sabit kılmak misyonuyla çalışmaktayız. Geniş ve nitelikli filomuz, 36 kişilik profesyonel ve deneyimli personel ağımız, uygun fiyat çizelgemiz ve güvenlikli paketleme hizmetlerimiz ile zaman tasarrufu sağlayan bir süreci sizlere vaat etmekteyiz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Şehirlerarası evden eve nakliyat ücretleri, piyasada yer alan nitelikli firmalar kapsamında değerlendirildiğinde belli parametrelere göre belirlendiği görülmektedir. Firmamızı tercih edilir kılan tüm değerlerin, fiyat çizelgemizle ters orantılı bir grafikte seyretmesi müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin bir yansımasıdır. Kişi ve kurumların gider kalemleri içinde düşük bir bütçeye denk gelen tüm hizmet kollarımız, bir o kadar nitelikli iş gücü alımlarını mümkün kılmakta ve piyasada yer alan tüm benzer firmalardan bu yönüyle ayrılmaktadır. Nakliyat fiyatlarına etki eden unsurlardan bahsedecek olursak;

  • Taşınan malların niceliği
  • Çıkış ve varış noktalarının belirlenmesi
  • Ek hizmet talepleri

 

Günaydın Evden Eve Nakliyat Firması

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız, 1988 yılından bu yana giderek büyüyen ve kulvarda gelişen ve değişen tüm teknolojik imkânları ve trendleri takip eden bir organizmadır. Hizmet sağladığımız şehir içi ve şehirlerarası tüm istikametlerde, aylık periyotlarda eğitime tâbi tutulan sürücülerle ve taşımacılık faaliyetinin kapsamlı bir şekilde sağlanmasına el veren araç seçeneklerimizle yol almaktayız. Firmamızın çalışma esasları şu şekilde belirlenmiştir:

  • Belirtilen gün randevu talep edilen adreste, saat 08:00 itibariyle paketleme işlemi başlatılır.
  • Eşyalar, türlerine ve saklanma koşullarına uygun şekilde, ister kilitli ister kutulama yöntemiyle paketlenir.
  • Şehir içi ve şehirlerarası varış noktaları baz alınarak hesaplanan zaman diliminde nakliye işlemi tamamlanır.
  • Taşınan tüm mal varlığınız, firmamızın garantisi altında teslim edilir.
  • Ofis taşıma işlemlerinde, mobilyaların sökülmesi ve varılan adreste montajlama faaliyetleri ekibimiz bünyesinde yer alan ustalar tarafından gerçekleştirilir.
  • Tüm taşıma faaliyetleri, başladığı andan itibaren canlı olarak izlenebilmektedir.

 

Evden eve nakliyat, ev depolama, ofis taşıma, şehirlerarası taşımacılık ve benzeri tüm hizmet talepleriniz için 7/24 müşteri destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Taşımacılık faaliyetlerini yerine getirirken, dilerseniz özel araçlarla insan taşımacılığı hizmetlerimizden de faydalanabilir ve süreci konforlu bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Detaylar ve ücretlendirme için firma yetkililerimizle iletişime geçin!

 

bu yazının tüm hakları http://www.gunaydinevdenevenakliye.coma aittir. İzinsiz kullanılması yasaktır.

 

Search for posts

SONYAZILAR

Sistemli Ev Eşyası Taşımacılığı ve Eşya DepolamaNisan 26, 2017

Kurumsal Banka Taşımacılığı "Akbank Şişli" ŞubesiNisan 19, 2017

Ofis Depolama ve Ofis TaşımacılığıNisan 1, 2017

evdenevenakliyatblog

19 NİSAN

2017

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat ile Taşınma Telaşı Tarih Oluyor!

Evden Eve Nakliyat ile Taşınma Telaşı Tarih Oluyor!
Evden eve nakliyat hizmeti, taşınma esnasında yaşanan sorunlara sunduğu çözümler ile giderek yaygınlaşan bir popülariteye sahip. Ev arayışı ve bütçe planlamalarıyla yorulan zihninizi bir de eşyalarınızı nasıl taşıyacağınızı düşünerek yormamanız için sunulan bu hizmet ile siz çayınızı yudumlarken tüm eşyalarınız özenle paketlenerek yeni evinize yerleştirilir. Üstelik kırılma, çizilme, çalınmaya karşı evden eve nakliyat sigortası ile korunan eşyalarınız hakkında en ufak bir endişe yaşamanıza gerek kalmaz.
Mesleki ya da özel nedenlerle farklı il ve ilçelere taşınmak istediğinizde yorucu bir süreç başlar. Evden eve nakliyat ile bu sıkıntılı taşınma sürecini keyifli hale getirebilirsiniz. Saatlerce uğraşarak eşyaları zarar görmeyecek şekilde paketlemek, ertesi gün giymek zorunda kalacağınız kıyafetinizi kırışmadan yeni evinize götürebilmek yoğun emek ve çaba ister. Tüm çabanıza rağmen eşyalarınızın uygunsuz araçlara özensiz olarak yerleştirilmesi ya da yeni evinize bırakılırken yaşanacak aksilikler hüsranla sonuçlanan bir taşınma serüvenine sebep olabilir. İşte bu noktada çalışacağınız evden eve nakliyat firmaları size sundukları profesyonel hizmet ile taşınma esnasında yaşayabileceğiniz olası tüm riskleri ortadan kaldırır. Siz eski evinizle vedalaşırken yeni eviniz tüm eşyalarınız ile sizin için hazır hale getirilir.
Günaydın Evden Eve Nakliyat İle Telaşsız Bir Taşınma Deneyimi
1988’den beri yüzlerce referansı ve profesyonel kadrosu ile nakliye hizmeti veren “Hizmet Başarı Ödülü” sahibi Günaydın Evden Eve Nakliyat firması, fark yaratan araç içi portatif dolap uygulamasıyla kıyafetlerinizi kırışmadan, hassas eşyalarınızı hasar görmeden yeni evinize yerleştirirken; “Canlı İzleme” seçeneği ile eşyalarınızın durumunu istediğiniz her an görebilmenizi sağlar. İstanbul evden eve nakliyat hizmeti ile faaliyetlerine başlayan firma, bugün 81 il için hizmet vererek en uzun mesafelerde dahi en fazla 48 saat içerisinde eşyalarınızı yerleştirir; size sadece yeni evinizin keyfini sürmek kalır.
Özel eğitimli sürücüleri, 18 araçlık filosu, bulunduğunuz yerden eşyalarınızın durumunu izleyebileceğiniz araç içi güvenlik kameraları, aracın konumunu takip edebileceğiniz anlık GPS ve SMS bilgilendirmeleri, kapsamlı nakliyat sigortası ile şehir içi ve şehirler arası nakliyat alanında fark yaratan firma sizin değerlerinizi kendi değeri olarak görür. Uygun evden eve nakliyat fiyat seçenekleri ve montaj hizmeti ile taşınma sırasındaki ihtiyaçlarınızı sizden önce düşünür, hayatınızı kolaylaştıracak çözümler sunar.
Siz de 7 gün 24 saat hizmet veren Günaydın Evden Eve Nakliyat Koordinasyon Birimi ile iletişime geçerek garantili hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile tanışıp, taşınma stresinizi keyfe dönüştürebilirsiniz.

1 NİSAN

2017

By / Hakan YILDIRIM

İSTABUL Şehir içi ister Şehirler arasI profesyonel evden eve nakliyAT

Türkiye’nin her yerine ister şehir içi ister şehirler arası profesyonel evden eve nakliye taşımacılık hizmeti. Sektörün öncü firmalarından Günaydın Taşımacılık ile evden eve sigortalı nakliye taşımacılık hizmeti. Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyede deneyimli alanında uzman kadrosu ile güvenli, müşteri memnuniyeti ilkesine sadık kalarak karşılıklı güven duygusuna dayalı evden eve lojistik hizmeti sağlanmaktadır.
Geçmişte birçok kişi ve kurumların yaşadığı mağduriyeti üzülerek tanık olmuş ve sektörde yıllarca emek veren firmamız tüm müşterilerine eşit mesafede ve ihtiyaca yönelik evden eve nakliye hizmeti vermektedir. Dilediğiniz adresten dilediğiniz adrese eşyalarınızı güvenle evden eve nakliye hizmetini hem ekonomik ve güvenle faydalanabilirsiniz. Sizin için değerli olan eşyalarınız Günaydın Taşımacılık farkı ile aynı özen ve hassasiyet ile evinizden aldığımız nakliye sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli tüm donanımlara sahiptir. Alanında uzman kadrosu ile de güvenli transfer hizmeti taşınma işlemlerinizde en güvenilir çözüm ortağınız.
Taşınma, yer değiştirme, transfer işlemleri hepimizin bildiği oldukça yorucu ve düşündürücü olabiliyor. Art niyetli sadece maddiyata dayalı iş yapmak isteyenlere aldırış etmeyiniz. Firmamız da evden eve taşımacılıkta kullandığımız tüm araçlar bakımlı ve evden eve transfer koşullarına uygun araçlardır. Taşımacılıkta eşyaların güvenli bir şekilde evden eve nakliyede her aşamasında deneyimli uzman kadromuz işin ilk adımından son anına kadar sorumluluklarını yerine getirerek tam da ihtiyacınıza uygun olarak ister şehir içine ister şehirler arası eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.
Evden eve nakliyede güvenli, ekonomik ve teknik eksiklik yaşamayan ekip ruhuna inanan bir elden güvenle çalışan mutlu personelleri evden eve nakliye hizmetinde devamlılık isteyen anlayış a sahiptir. Şehir içi evden eve nakliyede beklediğiniz öz veriyi ve güveni alabileceğiniz Günaydın Taşımacılık siz değerli müşterilerine verdiği hizmeti mesafeler ne kadar uzak olursa olsun şehirler arası evden eve nakliyede de sizlere sunarak memnuniyetinizi ve güveninizi kazanmak için gelişime açık, her gün sektöründeki tüm gelişmelere öncülük eden evden eve taşımacılıkta evden eve nakliyat hizmetini profesyonel çözümler sunmaya devam edecektir.

kiyafet-ambalaj-blog

15 MART

2017

By/Teoman Gündoğdu

Kadınların korkulu rüyalarından birisi de tasinmaktır

Günümüzde bir çok insan yaşadıkları yerlerinden taşınmak isteyebilir ya da zorunda kalabilir.Önemlisi ise kıymetli eşyalarımızı güvendiğimiz birine teslim etmektir. Her ailede ki kadınlar bu konuda aynı şeyi düşünür.Yani eşyalarım sapasağlam gelebilecek mi? Bunun için tecrübeli birine ihtiyaç duyarsınız.1989'dan beri Günaydin Taşımacılık sizinle.Sizin eşyalarınız güvenli ve özenli bir sekilde tasiyoruz.Tasinmak konusu büyük bir problem gibi görünüyor olabilir.Bu problemi çözüme 1989'dan beri kavusturuyoruz.Tasinmak sizin için bir dert değil yenilik oluyor bizimle. Evinizimi iş yerinizi mi değiştirmek istiyorsunuz zor değil güvenli ekibimizle size yardımcı olmaya talibiz.

Kadınların korkulu rüyalarından birisi de tasinmaktır. Eşyaları paketlemek hazırlamak düzenlemek başlı başına yorucu ve fazla mesai gerektiren bir isken aynı zaman da evdeki rutin işlerini de yapmakla yükümlüdür. Bütün bunları belli bir düzen içerisin de yapmak kadını çok yoran bir işlem olduğundan taşınma isi kadınlar için her daim korkulu rüyalardan birisi olmuştur. Bir de çocuğu varsa ve bütün bunların dışın da bir de çalışıyorsa işi çok daha zor olacaktır. Birileri mutlaka yardım edecek olsa da bütün düzeni yeni eve tekrar kendisi kurmak zorunda olduğundan her şeyle ilgisi bilgisi olsun  da ister aynı zaman da. Şimdi kadınları bütün bu yorucu tempodan koruyacak ve aynı zaman da istedikleri hakimiyeti yönlendirmeyi yapacakları bir sistemden bahsedeceğim size. Evden eve nakliyat sistemi. Bu baslı başına bir iş kolu oldu artık günümüz de ve çok da yararlı bir sistem olarak işlemektedir. Hem bütün eşyalarınız nasıl düzenlendiğini bileceksiniz hemde yorulmayacaksiniz. Eşyalarınız eski ebeden alınıp yeni evinize bırakılıp yerleştirilecek. Üstelik eşyalarınız belli bir güvence altında olacak. Yok buzdolabını duvara çarptılar kenarı eğildi. Yok kolilerden biri düştü içindekiler kırıldı. Yok paket kayboldu kimse görmemiş kimse almamış taşımamis geri de kalmış gibi stresinize autres katan durumlar da olmuyor. Güven ile eşyalarınız taşınıyor ve size bu güvenli hizmetin keyfini yaşamak kalıyor. Böyle bir hizmet için aldıkları bedel ise kendi başınıza araba tutarak yapacağınız harcamaların yanında daha da ucuza gelmekte. Hem yorumluyorsunuz hem eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınıyor hemde öyle uçuk rakamlar yerine size maliyeti aynı oluyor. 
 Bu kadar akilci ve hayatımızı kolaylaştıran hizmeti veren bir sektör varken neden yoğrulalım ki. Kadınlar için hayat zaten yeterince zor böyle güzel ve kullanışlı sistemler den yararlanarak hayatı bir nebze de olsun kolaylaştırmak hepimiz için akıllıca bir çözüm olacaktır.

ev-hacmi

11MART

2017

By/Devrim Hayrioğlu

2+1 Eşyam Nasıl Bir Araca Sığar

Eşyanıza uygun orta boy, kapalı kasa aracımıza rahatlıkla sığabilmektedir. Araçlarımda yağmura karşı önlem amaçlı çadır sistemi ile eşyalarınız ıslanmasını engellemekteyiz.