Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

 

Çekmeköy Nakliyat

cekmekoynakliyatı

Çekmeköy'lüler! Şimdi Günaydın Nakliyat ile Taşınma Zamanı!

ÇEKMEKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT
Günümüzde evden eve taşımacılık sistemi çok gelişmiş sistemlerle yapılıyor olsa da evden eve taşımacılık hizmetini amatör olarak gerçekleştiren yerler ve firmalar da bulunmaktadır. Çekmeköy nakliye firması olarak, hizmetlerimizde öncelikle kaliteye yer verilmekle birlikte taşımacılıkta esas önem olan güven zincirini kırmamaya özen göstermekteyiz. Evden eve nakliyat gelişmiş son teknolojiyi firmamız olarak sağlıyor nakliye içerisindeki monte ve demonte işlemlerini de aynı zamanda gerçekleştiriyoruz.
Çekmeköy nakliyat olarak, işimize verdiğimiz önem aslında çalıştığımız firmaya verdiğimiz önem ve güven ile de kaynaklıdır. Çalışan personellerimiz bu konuda deneyimli, güvenilir ve nakliye konusunda tecrübeli kişilerdir. Eşyalarınıza kesinlikle zarar verilmeden taşımacılık işleminiz istediğiniz yere yapılmakla birlikte herhangi bir korku ve tedirginlik yaşamamanızı sağlamaktayız.
Çekmeköy evden eve nakliyat firmamız olarak taşımacılıkta özel malzemeler kullanılarak çeşitli ambalajlama modelleri kullanmaktayız. Eşyalarınızın zarar görmemesi için kutulama, ambalajlama, ve özel poşetleme sayesinde nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. İstanbul içi ve İstanbul dışı olmak üzere şehirlerarası olarak ta nakliye hizmeti vermekteyiz. Size özel teklif ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilmeniz için bizi iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.


Türkiye’de bir ilk! Kahvenizi yudumlarken taşınmanın keyfine varın!

Çekmeköy de oturan değerli vatandaşlarımızın Bayramlarını en içten duygularımızla kutlarız.

  • Çekmeköy de Ultra taşımacılık yapılmaktadır.
  • Çekmeköy Nakliye firması olarak eşyalarınız güvenli, profesyonel ekiplerimiz ile garantimiz altında taşınmaktadır.
  • Çekmeköy evden eve nakliye, hizmetinde oldukça özverili bir çalışma yürütmekteyiz.
  • Çekmeköy ev depolama hizmetinde lider firma yolunda ilerliyoruz.
  • Çekmeköy ilçesinde kentsel dönüşüm taşıma faliyetlerinde, firmamızca %15 indirim sağlıyoruz