Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Çengelköy Evden Eve Nakliyat

Çengelköy Nakliyat

Çengelköy Evden Eve Nakliyat
Çengelköy Nakliyat firması olarak amacımız, müşterilerimizin ev eşyalarını güvenli bir şekilde istenilen yere ulaştırmaktır. Bunu yaparken, kalite ve hızımızdan asla ödün vermeyerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İşinde uzman olan çalışanlarımız ile evden eve nakliyat işleminizi gerçekleştirirken, müşteri memnuniyeti en önemli önceliğimiz olmaktadır. Başarılı olmamızdaki en önemli etkenler, işinde uzman olan ekibimiz, güvenilir olmamız, en son teknolojiyi her zaman takip etmemizdir. Yıllardır eşyalarınızı, kendi eşyamız gibi koruyarak yerlerine ulaştırmamız ve müşterilerimizden memnuniyet bildiren geri dönüşleri almamız, firma olarak en büyük gurur kaynağımızdır.
Paketleme ve Ambalaj Hizmetleri
Firmamız eşyalarınızı hasarsız bir şekilde varacağı yere ulaştırmak için paketleme işlemine oldukça fazla özen göstermektedir. Farklı türdeki eşyalarınız için ayrı ayrı paketleme işlemi uygulanmaktadır. Kırılabilecek mutfak eşyaları için ayrı, çizilebilecek ve hasar görebilecek mobilyalar için ayrı paketleme yapılır. Eşyaların bu şekilde paketlenmemesi halinde, müşteri için üzüntü verici durumlar ve eşya kayıpları ortaya çıkabilecektir. Bu nedenle, müşterilerimizin eşyalarının paketleme işlemi bizim için büyük önem taşımaktadır.
Çengelköy Sigortalı Nakliyat
Sizin için maddi ya da manevi değeri bulunan tüm eşyalarınız şirketimiz için de oldukça değerlidir. Çengelköy Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken, eşyalarınızın sigortalanması seçeneğimiz bulunmaktadır. Deprem, yangın, su baskını gibi olağanüstü durumlara karşı ya da herhangi bir zarar görme ihtimalinize karşı, isteğiniz halinde eşyalarınız sigortalanabilmektedir. Bu seçenekle birlikte ekspertiz çalışanlar, taşınma işleminden önce eşyalarınızın değerini belirler. Zarar hasıl olması halinde, önceden belirlenen değer müşterilerimize ödenmektedir.
Çengelköy Asansörlü Taşıma Sistemi
Asansörlü taşıma sistemi firmamızda mevcut olup, müşterilerimize pek çok avantaj sağlamaktadır. Taşınma hızını oldukça arttıran bir sistem olup, ağır ev eşyalarınızın bile yüksek katlara güvenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlar. Bu sistem aynı zamanda apartman asansörüne zarar vermeden, merdivenleri meşgul etmeden taşınabilmenizi sağlar.
Çengelköy Parça Eşya Taşıma Sistemi
Şehir içinde ya da şehirlerarasında, bazen müşterilerimiz eşyalarının hepsini değil, bir kısmının taşınmasını isteyebilmektedir. Bu talep genellikle, yazlığı bulunan müşterilerimizden gelmektedir. Parça eşya taşıma sisteminde, müşterilerimizin taşınacak ve yerinde kalacak eşyalarına zarar verilmemesine büyük özen gösterilmektedir.

İyi Bir gün Çengelköy Nakliyat İle Başlar!.. !