Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Cevizli Eşya Depolama - Cevizli Ofis Depolama | Cevizli Ev Eşyası Depolama

cevizli-evdepolama

Cevizli Ev Eşyası Depolama ve Ofis Depolama Hizmeti

Cevizli depolama firmalarının öncüsü Günaydın Evden Eve Nakliyat, Cevizli Depolama hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin taleplerine cevap veriyor. Geniş depolama ağı ile İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmetimiz başlamıştır. Evinizde, işyerinizde, ofisinizde bulunan eşyaları dilediğiniz zamana kadar güvenli şekilde depoluyoruz. Eşyalarınızın belirtilen konumdan alınması, depolama alanlarımıza kadar taşınması ve dilediğiniz tarihe kadar güvenle saklanması Günaydın Evden Eve Nakliyat ile artık mümkün!
Depolama hizmetimiz Cevizli ilçesinin tüm bölgelerinde geçerli olmaktadır. Cevizli Depolama hizmeti çerçevesinde alınan eşyalarınız Günaydın Evden Eve Nakliyat firması sigortası altındadır. Eşyalarınız, geniş kadromuz ve 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen depolama alanlarımız ile güvencemiz altındadır.
Cevizli Ev depolama faaliyetleri çerçevesinde ev eşyası depolamak artık Günaydın Evden Eve Nakliyat ile güvenli ve kolay. Ücretsiz keşif ekibimiz, eşyanızın analizini yaparak size depolarımıza kadar eşlik etmektedir ve eşyalarınızın kalacağı alanı gezip görebilmektesiniz. Dilediğiniz an, kimliğiniz ile bize başvurarak eşyalarınızın dilediğiniz kısmını depodan çıkarabilirsiniz. Eşya depolama hizmetimiz çerçevesinde beyan ettiğiniz kişilerden başkası eşyalarınıza ulaşamayacaktır. Yoğun güvenlik önlemleri ile korunan depomuzda bulunan eşyalarınızın tüm sigorta işlemlerini kurumumuz üstlenmektedir.

cevizlievdepolamaalani

Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak ve Günaydın ailesinin geniş hizmetlerinden yararlanmak için şimdi ARAYIN!

  • Cevizli Eşya Depolama Avrupa standartlarına göre taşımacılık yapılmaktadır.
  • Günaydın Nakliyat firması olarak eşyalarınız güvenli profesyonel ekiplerimiz ile garantimiz altında depolanmaktadır..
  • Cevizli Depolama hizmetinde oldukça özverili bir çalışma yürütmekteyiz.
  • Cevizli Eşya depolama hizmetinde lider firma yolunda ilerliyoruz.
  • Cevizli ilçesinde kentsel dönüşüm taşıma ve depolama faliyetlerinde, firmamızca %15 indirim sağlıyoruz