Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Ege Evden Eve Nakliyat

Ege Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un tüm koşuşturmasını ve yoğunluğunu geride bırakarak Ege Bölgesi’ne taşınmak istiyorsanız bizler bu konuda siz değerli müşterilerimize yardımcı olabiliriz. Bununla birlikte sadece o bölgeye özel olarak sunduğumuz İstanbul Ege Bölgesi evden eve nakliyat fırsatlarımızdan da sizi haberdar edebilir ve kampanyalarımızdan yararlanmanızı sağlayabiliriz.
Bizler tüm Türkiye içerisinde çalışan bir ege evden eve nakliyat firması olarak günlük bazda seferler düzenliyoruz. Böylelikle de günlük programınızdan geri kalmadığınız ve işlerinizi aksatmadığınız kaliteli bir hizmet verebiliyoruz. Ayrıca tüm nakliyat hizmetlerimiz sırasında ev eşyalarınızı taşıyabildiğimiz gibi diğer ofis ve iş yeri eşyalarınızı da rahatlıkla taşıyabiliyoruz. Bir başka açıdan ise tüm eşyalarınızı toplu şekilde taşıyabildiğimiz gibi parça eşya taşıma konusunda da kendimize güveniyoruz.

İstanbul Ege Evden Eve Nakliyat

Öte yandan çalışma politikamız ve profesyonel iş yaklaşımımız gereği bu işte daha önce deneyimi olmayan ya da bizlere iyi referans veremeyen hiç kimse ile çalışmıyoruz. Üstelik ekip içerisinde müşteri ilişkileri kötü olan o bireyleri de barındırmıyoruz. Çünkü müşteriye hoş bir stil ile yaklaşmayan her çalışanın bizi o müşterileri kaybetme aşamasına getirebileceğini gayet iyi biliyoruz ve bu riski de asla almak istemiyoruz.
Bu şekilde de en azından siz değerli müşterilerimize karşı ilk sorumluluklarımızı İstanbul ege evden eve nakliyat olarak yerine getirmiş oluyoruz.
Devamında ise teknik donanım anlamında güçlü olan bir diğer yanımızı yansıtıyor ve bizlere teslim edeceğiniz ürünlere uygun paketlemeler yaparak yüklenme, indirme ya da taşınma aşamalarında üzerlerinde bir hasar oluşmasını engelliyoruz.

Üstelik yola çıkmadan hemen önce tüm eşyalarınız için firma garantimiz altında sigorta yapıyor ve ek olarak da teslim aldığımıza dair bir sözleşme imzalamayı ihmal etmiyoruz. Kaldı ki bu sözleşme sizin baştan sona tüm haklarınızı koruyabiliyor.
Tamamı kapalı çelik kasa olan araçlarımız ile birlikte de her ihtiyaca yönelik farklı yaklaşımlarda bulunuyor ve özellikle söz konusu İstanbul Ege Bölgesi evden eve nakliyat fiyatları olduğunda elimizden geldiğince makul davranmaya özen gösteriyoruz. Hatta bütçenize uyum sağlayabilmek adına zaten esnetmiş olduğumuz fiyatlarımızı tekrar gözden geçirebiliyoruz. O halde hala başka firmaları seçmek için bir neden geliyor mu aklınıza?Ekim Ayına Özel %20 İndirim!