Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Ege Evden Eve Nakliyat

 

Ege Nakliyat

İstanbul Ege Evden Eve Nakliyat ve İstanbul Ege Nakliyat hizmetleri ile şubemizi açmış bulunuyoruz.

egenakliyatEGE NAKLİYAT
Türkiye’nin genelinde hizmet veren İstanbul Firması Günaydın Evden Eve Nakliyat ailesi, Ege bölgesinde faaliyetlerine başlamıştır. İstanbul Ege arasında nakliyat sektöründe müşterilerinin taleplerine yanıt veren İstanbul Ege Nakliyat, sektörde lider olma konusunda başarılı bir şekilde ilerlemektedir.
Ege Evden Eve Nakliyat, Ege İstanbul arası Nakliyat, İstanbul Ege Şehirlerarası Taşımacılık alanında hizmetlerimiz Avrupa standartlarına uygun şekilde devam etmektedir.
İstanbul ege ve ege İstanbul arasında nakliyat, ege bölgesinin tüm şehirlerinde faaliyetlerimiz başlamıştır. Eşyalarınız uzman ekibimiz eşliğinde paketleme işlemi tamamlanarak varış noktasına maksimum 10 saat içerisinde teslim edilmektedir.
Ege İstanbul ve İstanbul Ege arasında Taşınan eşyalarınız Günaydın Nakliyat Güvencesindedir. Eşyalarınız montaj ve demontaj işlemleri dahi tarafımızca gerçekleştirilmektedir.
08:00 İtibariyle yükleme işlemi tamamlanan eşyalarınız, aynı gün içerisinde varış noktasına teslim edilir. Kahvenizi içerken taşınmanın keyfine varın.
Ege Nakliye, güvenli taşımacılığın kurullarını yeniden yazıyor! En büyük eşyalarınızdan En küçük eşyalarınıza kadar paketleme, montaj işlemleri, konusunda uzman bayan ve bay personellerimiz tarafından gerçekleştirilir.

‘’Günaydın Ege! Taşımacılık Bizim İşimiz’’

  • Ege'de Avrupa standartlarına uygun taşımacılık yapılmaktadır.
  • Ege Nakliye olarak eşyalarınız güvenli profesyonel ekiplerimiz ile garantimiz altında taşınmaktadır.
  • Ege evden eve nakliye hizmetinde oldukça özverili bir çalışma yürütmekteyiz.
  • Ege bölgesinde Marmara bölgesine olan taşıma faliyetlerinde, firmamızca %15 indirim sağlıyoruz

    Ekim Ayına Özel %15 İndirim!