Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Eşya Depolama

esya-depolama-firması

İSTANBUL EŞYA DEPOLAMA

Eşya depolama sektöründe yıllardır hizmet veren, müşteri memnuniyeti merkezli düşünen bir firma olarak, anadolu yakası eşya depolama, avrupa yakası eşya depolama profesyonel personel ile ev eşyası depolama hizmeti sağlamaktayız.
Depolama konusunda faaliyet gösteren bir firmanın, profesyonel olması ve müşteri memnuniyetini ön planda tutması en büyük özellik olmalı. Bu noktada eşya depolama temek hizmetlerimiz arasında yer alırken bunun dışında siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz ev depolama hizmetimizde mevcuttur. Gücünü, daima temiz ve titiz çalışan uzman ekibimizden alan firmamız, eşya depolama hizmetlerinde uzun yıllar adından söz ettirmiştir.
Evinizin depolanmadan önce ücretsiz expertizlerimiz ile depolanacak eşya durumun tespiti ve taşınma öncesi paketleme hizmetlerinden sonra depolanacak yere düzgün yerleştirme işlemleri uzman ekibimiz tarafından kaliteden ödün vermeden yapılmaktadır.
Günaydın Depolama firması olarak İstanbul'un tüm ilçelerine depolama hizmeti sunan şirketimiz hedefimiz ise illere yaymaktır. Depolama sektöründe beklentilerin üzerinde hizmet veren firmamızda  hizmet bizden takdir sizden.

 

Bizi arayın

0533 456 5615

0212 267 1760

0216 576 1566

 

istanbuldepolamaalani