Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Eşya Depolama

 

İSTANBUL EŞYA DEPOLAMA

İstanbul EŞYA DEPOLAMA

Eşya depolamanın en iyi hizmetini sunmaktadır. Eşyalarınızın alınarak, belirttiğiniz tarihe kadar en iyi şekilde depolanmasını ve verilen tarihte sorunsuz bir şekilde taşınarak, yerleştirilmesini ve teslim edilmesini sağlamaktadır. Firma sizlere eşyalarınızın kontrolünü de sunmaktadır. Eşyalarınız 7/24 kamera ile izlenerek koruma altına alınmaktadır. Teslim tarihine kadar eşyalarınızın güvencesi Günaydın Eşya Depolama firmasının sigortası altında bulunacaktır. İstediğiniz takdirde depoya gelerek eşyalarınızın durumunu görebilecek ve istediğiniz zaman eşya çıkışınızı gerçekleştirebileceksiniz.

Eşya depolama firmaları İstanbul  eşya depolama  işlerine 1994 yılında başlayarak hizmetini en iyi şekilde devam ettirmektedir. İstanbul'un tüm semtlerine de ulaşım sağlamakta ve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde depoya  sorunsuz, kusursuz teslim etmektedir. İstanbul'un her ilçesine güvenli depolama hizmeti sağlamakta ve eşyaların teslimini kaliteli bir şekilde yapmaktadır.

Ev depolama firması olan GünaydınDepo size eşyalarınız depolanmasında da en yüksek yardımı yaparak işinizden kaybettiğiniz zamanın kısalmasını sağlamaktadır. Size yakın İstanbul içinde eşyaların depolanmasını üstlenen firma eşyalarınızın güvenilirliğini en ön planda tutarak sizlere hizmet vermektedir. Kiralık Depo ya taşınan eşyaların teslim edildiği zaman montaj işlerini de yapmakta ve sizleri büyük bir sorundan kurtarmaktadır. Elektronik eşyaların da taşınmasını sağlarken özenli bir paketleme işlemi gerçekleştirilmekte ve zarar görmeden depomuza teslimi sağlanmaktadır. Firma bünyesinde bulunan ustalar, depo dabukunan elektronik eşyaların tesliminden sonra, kurulum konusunda yardımcı olmaktadır.

 

Eşya depolama sektöründe yıllardır hizmet veren, müşteri memnuniyeti merkezli düşünen bir firma olarak, anadolu yakası eşya depolama, avrupa yakası eşya depolama profesyonel personel ile ev eşyası depolama hizmeti sağlamaktayız.
Depolama konusunda faaliyet gösteren bir firmanın, profesyonel olması ve müşteri memnuniyetini ön planda tutması en büyük özellik olmalı. Bu noktada eşya depolama temek hizmetlerimiz arasında yer alırken bunun dışında siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz ev depolama hizmetimizde mevcuttur. Gücünü, daima temiz ve titiz çalışan uzman ekibimizden alan firmamız, eşya depolama hizmetlerinde uzun yıllar adından söz ettirmiştir.
Evinizin depolanmadan önce ücretsiz expertizlerimiz ile depolanacak eşya durumun tespiti ve taşınma öncesi paketleme hizmetlerinden sonra depolanacak yere düzgün yerleştirme işlemleri uzman ekibimiz tarafından kaliteden ödün vermeden yapılmaktadır.
Günaydın Depolama firması olarak İstanbul'un tüm ilçelerine depolama hizmeti sunan şirketimiz hedefimiz ise illere yaymaktır. Depolama sektöründe beklentilerin üzerinde hizmet veren firmamızda  hizmet bizden takdir sizden.

 

Bizi arayın

0533 456 5615

0212 267 1760

0216 576 1566

 

istanbuldepolamaalani