Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

EVDEN EVE NAKLİYAT

                          ‘’EVİNİZ EVİMİZDİR’’ GÜVENCESİYLE EVDEN EVE NAKLİYAT
Ev taşımak meşakkatli bir iştir. Hepimiz belki de hayatımızda en az bir kere taşınmak durumunda kalmışızdır. Bu kimi zaman istediğimiz üniversiteyi kazanıp ailemizin yanından taşınmak zorunda kalışımız kimi zaman yeni bir yuva kurmak üzere taşınmamız kimi zamanda tayinimiz çıktığı için başka bir yere taşınmamız durumudur. Burada önemli olan ise bu uğraştırıcı işte seçtiğimiz nakliye firmalarıdır. Bu firmalara yeri gelir en değerli eşyalarımızı emanet edebiliriz ki bu noktada nakliye firmalarının profesyonelliği işin kolaylaşmasını sağlayan önemli unsurlardan bir tanesidir.

Evden eve nakliyat yapmak için öncelikle en iyi ve temiz çalışan firmalar hakkında bilgi edinmemiz gerekmektedir.
Çoğu insanın strese girdiği o anlarda temiz çalışanlar ve güler yüzlü çalışanlar ev taşıyan kişiye kolaylık sağlamış olacaklardır. Yani müşteri memnuniyeti de firma için en önemli prensip olmalıdır. Kimi zaman ise yaşadığımız feci taşıma işlemleri yüzünden de bu konuda titizlikle seçim yapmak zorunda kaldığımız olsa da kolaylıkla tercih edebileceğimiz firmalardan biri de 1988 yılında Âdem Günaydın tarafından kurulan ‘’Günaydın Evden Eve Nakliyat’’ firmasıdır. Günaydın Nakliyat firmasının temel prensiplerinden birinin de bu olması işlerini en iyi biçimde tamamlamalarını sağlayan önemli unsurlardan bir tanesi olmaktadır. ‘’Eviniz Evimizdir’’ sloganıyla yola çıkan bu firma eşyalarınızı itinayla taşımak konusunda oldukça uzmandır. Bu konuyu destekleyecek bir unsurda 2003 yılında

Türkiye Nakliyeciler Derneği’nden aldığı Hizmet Başarı Ödülü’dür.  Bu ödül aslında hizmet kalitesinden ödün vermediklerini ve kimin olursa olsun eşyalara verilen önemi de gözler önüne sermektedir. Eşyaları evinizden alma, bunları özenle paketleme ve taşıma görevlerini oldukça iyi yapmaktadırlar. Sahip oldukları profesyonel protranslar sayesinde de eşyalar zarar görmeden taşınabilmektedir. Önemli olan diğer unsurda dikkatli şoförlerdir. Firmanın sahip olduğu titiz çalışanların yanı sıra dikkatli taşımacıları da bu anlamda dikkat çekmektedir. Türkiye’nin her köşesinde durmak bilmeksizin büyük bir titizlikle faaliyet göstermektedirler. Bu özelliklere istinaden gözümüz kapalı güvenebileceğimiz bir firmadır. Eşyalarınızın emin ellerde olması, stressiz, kolay bir taşınma için seçebileceğiniz tek firma Günaydın nakliyat

istnakliyat
Hizmet Verdiğimiz Alanlar
 • İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

  Taşınmak,yeni bir başlangıç ve yeni bir enerji demektir.Bunun için eşyalarımızın anlamını bizim kadar anlayabilen düzgün bir evden eve nakliye firmasıyla çalışmalıyız.Eşyalarımızı yeni mekanımıza sağlam teslim etmenin önemini bilen bir firma bize ayrı bir enerji verecektir: İyi bir taşınma dopingi.
   Ben taşınırken enerji dolu olurum.Bence taşınmanın anlamı “her yeni mekan yeni bir enerji,yeni hayaller “ dir.Ama eskiden taşınmak benim için yorulmak ,tükenmek,bitmek demekti.Çünkü benim eşyalarımı benim gibi özenerek ve benim kadar severek kimse toplayıp taşıyamazdı. Çevremdeki insanlardan taşınmaktan sırf eşya taşımak yüzünden vazgeçeni bilirim.Güzelim kesme bardaklarımıza, O oturmaya kıyamadığınız koltuklarımıza,hergün parlattığımız  televizyon ekranımıza,çizilmesin diye özel deterjanlarla sildiğimiz buzdolabımıza taşınırken kim bizim kadar değer verir derdik önceden.Ama artık evden eve taşınma konusunda marka olmuş firmalar var. Ben en son böyle bir firmayla tanıştım. Ama ne yalan söyliyim hiç umutlu değildim.İlk kez profesyonel bir firmadan destek almıştım. Çok evhamlı biri olduğum için bazı eşyalarımı kendi aracımla falan taşımaya kalkmıştım. Ancak firmayı bana öneren arkadaşım buna hiç gerek yok demişti. Şirket çalışanları taşınma günü tam verdikleri saatte geldiklerinde içime su serpilmişti. Ben otururken onlar evdeki eşyaları kendi getirdikleri kolilere yerleştirirken ben ağzı açık sadece seyretmiştim.Koltuklarımı nakliye aracına yüklerken özellikle üzerine birşey konmasın diye uyarıcaktım ki bir de baktım koltuklarımı jelatinliyorlar. Bu benim aklıma nasıl da gelmedi yahu?.Ben eşyalarıma bu değeri vermemiştim vallahi. Sonra kenara çekilip işlerini nasıl yaptıklarına baktım.Onları seyrederken yeni mekanın bana uğurlu geldiğini düşünüyordum.Ben elimde çayımı içerken yeni mekana neyi nasıl yerleştireceğimi planlıyordum.Bir taraftan da bana evden eve taşıma firmasını öneren arkadaşımı ne kadar sevdiğimi farkettim.Eğer bana bunu söylemeseydi ben 1 haftada ancak taşınırdım.Belki de hala bardaklarımı paketliyordum.
  Hayatınızı seviyorsanız her noktasında yalnızca kendinizi düşünmelisiniz. Hiçbirşey sizden önemli olamaz. Siz taşınırken yeni bir enerjinin tadını çıkarın.Kendinizi evde eve nakliye ile ödüllendirin.

  İSTANBUL NAKLİYAT EVDEN EVE

  Taşınmaya karar verildiğinde en çok tedirgin eden şeylerden biri de evdeki eşyaların nakliye kısmıdır. Bir evden, bir ofisten ve bir fabrikadan taşınıyor olabilirsiniz. Nakliye kısmını kendiniz mi yapacaksın yoksa bir firmayla mı anlaşmalısınız? ilk olarak bunun kararını vermelisiniz. Kendiniz bunu sağlıklı bir şekilde yapacağınıza karar veremiyorsanız bir nakliye firmasıyla anlaşabilirsiniz. Bu size hem zaman tasarrufu sağlayacak  hem de hiçbir işe dokunmadan eşyalarınızın güvenli şekilde nakliye işlemi gerçekleşmiş olacak.
  Bir nakliye firmasıyla anlaşmak da bazı soruları berberinde getirecektir; Eşyalarım zarar görecek mi? Firma güvenilir mi? Kaç kişilik ekip ile çalışıyorlar? Benim isteklerim karşılanacak mı? Yeterince ilgililer mi? Fiyatları uygun mu? Ve daha neler neler geçer aklınızdan. Akıllardaki bu soru işaretlerine son veren, işini garanti vererek yapan nakliye firmaları elbette var.
  Peki evden eve nakliyat yapacak  kişilerin ve anlaştıkları nakliye firmalarının üzerinde ne gibi görevler vardır? Gelin maddeler halinde bir göz atalım.
  1)Bir nakliye firmasının size yardımcı olmasına karar verdiyseniz sizin için en uygun firmaları bulup not alın,
  2)Nakliye firmalarıyla ile yüz yüze konuşup ne şekilde çalıştıkları hakkında bilgi sahibi olun ve isteklerinizi dile getirin,
  3) Hangi eşyalarınızın bir firma tarafından taşınmasını istiyorsunuz ilk olarak buna karar verin
  4)Eşyalarınızın bir kısmını siz paketleyecekseniz ihtiyaç duyduğunuz eşyaları en son paketleyin
  5)Taşıma işlemi sırasında uygun paketlemeler yapılmasına dikkat edilmelidir
  6)Kırılacak olan eşyaların üzerine notlar yazın ve taşınması sırasında daha da dikkat etmelerini sağlayın
  7)Anlaşma yapılan nakliye firması Ekspertiz raporu sunmalı ve güven vermelidir
  8)Firmanın yeterli tecrübeye sahip olup olmadığını öğrenebilirsiniz
  9)Evden eve nakliyat sırasında eşyalarımızın zararı karşılamak için ‘’sigortalı taşıma’’ şeklinde hizmet prosedürleri hakkında bilgi alabilirsiniz,
  10)Firma ile sözleşme imzalayabilirsiniz fakat sözleşmede sizin için aykırı olan durum hakkında konuşun gerekirse maddeyi iptal ettirin.
  11)İstenilen durumlarda nakliyatçılara yardımda bulunabilirsiniz
  12) Zarar görmesini istemediğiniz eşyaların kontrolünü yetkililerin yanında yapın ve olası durumda iletişime geçin
  13)Taşımacıların aç ve susuz olma durumlarında onlara makul şekilde yardımcı olabilirsiniz
 • Ev Depolama

  Ev depolama tabiri, eşyalarınızın belirtilen konumdan alınması, ve sizin belirttiğiniz tarihte belirtilen adrese taşınması ve yerleştirilmesini kapsar. Günaydın Evden Eve Depolama, kurulduğu ilk yıldan beri ev depolama sektöründe 1500’nin üzerinde müşteriye hizmet vermektedir. Adresinizden alınan eşyalarınız, teslim tarihine kadar Günaydın Evden Eve Nakliyat firmasının sigortası altındadır. Teslim gününde evinizden alınan en ufak eşyalarınızdan ziynet eşyalarınıza kadar tüm eşyalarınız 7/24 kamera sistemi ile izlenmektedir. Dilediğiniz zaman eşya depolama bölgemizden eşyalarınızı izleyebilir, eşyalarınızın durumunu gelip görebilir, dilediğiniz zaman depodan çıkış yapmasını sağlayabilirsiniz.

  Kurumsal Nakliyat

  Kurumsal nakliyat sektörü çerçevesinde, büyük işyerlerinizde bulunan eşyalarınızın taşınması Günaydın Evden Eve Nakliyat güvencesi altındadır. 18 araçlık geniş filosu ve 36 kişilik uzman ekibi ile kurumsal eşyalarınız hızla ve güvenle taşınmaktadır. Taşınan eşyalarınızın teslimi maksimum 8 saat içerisinde gerçekleşmektedir.

  Parça Eşya Taşımacılığı

  Parça eşya taşımacılığı küçük ölçekli eşyalarınızın taşınması ve teslim adresine ulaştırılmasıdır. Günaydın Evden Eve Nakliyat firması parça eşya taşımacılığı sektöründe de hizmet vermektedir.

  Ofis Taşımacılığı

  Şehir içi ve Şehirler arası ofis taşımacılığı çerçevesinde ofisinizin bulunduğu konumdan başka bir konuma taşınması firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızın demonte ve montaj işlemleri, ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Ofisinizde bulunan elektronik eşyalarınız zarar görmeden paketlenerek, kurulumu yine ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.