Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Göztepe Evden Eve Nakliyat

 

Göztepe Nakliyat

GÖZTEPE NAKLİYAT
Alanında uzmanlaşmış ekipler tarafından ev ve iş yeri eşyalarınızın eski yerlerinden alınıp yeni alanlarına kavuşturulması işlemine genel olarak nakliyat ismi verilmektedir. Bu tezden yola çıkarak bizler de Şile nakliyat hizmetleri sunabilmekte ve böylesi bir işlem için oldukça hassas davranmaktayız.
GÖZTEPE EŞYA DEPOLAMA
Dilerseniz bizlerle birlikte eşyanızın tümünü yeni ev ve iş yerlerinize aktarabileceğiniz gibi dilerseniz de bir süre firma garantimiz altında uygun bir alanda bekletebilirsiniz. Bizler buna depolama işlemi diyoruz. Ayrıca Şile eşya depolama hizmeti veren bir firma olarak da bizlere emanet ettiğiniz tüm eşyanızın sorumluluğunu alıyor ve bu görevi layığı ile yerine getirmek için de elimizden geleni yapıyoruz.
GÖZTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI
Tüm eşya taşıma süreci boyunca bizler de tıpkı diğer firmalar gibi her aşamayı özenle takip ediyor ve gerektiğinde size özel fırsatlar sunabiliyoruz. Ancak yine de ticaret yapmanın bir sonucu olarak sizlerden hizmet bedeli ücreti talep ediyoruz ve talep ettiğimiz bu ücrete de fiyat adını veriyoruz. Ayrıca sunabileceğimiz bu fiyat tekliflerimizi de belirli kıstaslar dahilinde hazırlıyoruz. İşte Şile evden eve nakliyat fiyatları da bu şekilde ortaya çıkıyor.
GÖZTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI
Bizler firma olarak her anlamda profesyonel ve her anlamda kaliteli bir işçilik ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Her ne kadar sırf bu özelliğimizle dahi rakiplerimizden ayrı bir konumda bulunsak da yine de bir Şile evden eve nakliyat firması olarak tek gayemiz siz değerli müşterilerimizi memnun etmektir.
GÖZTEPE PARÇA EŞYA TAŞIMA
Genel tabirle tüm nakliye firmalarının ev ve iş yeri taşımacılığı yaptığı bilinen bir gerçektir. Ancak bizler sadece bununla sınırlı kalmıyor ve parça eşya taşıma konusunda da müşterilerimize destek verebiliyoruz. Hatta bu iş için şehir dışı ya da şehir içi ayrımı yapmayarak Şile parça eşya taşıma sistemimizi her geçen gün biraz daha yeniliyoruz.
GÖZTEPE ÜCRETİ BELİRLEYEN FAKTÖRLER
Yukarıda belirttiğimiz üzere diğer tüm firmalar gibi bizler de belli bir ücret karşılığı hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Ancak bu arada belirli faktörler üzerinde duruyor ve yine de asgari birimler üzerinden tutar açıklamaya çalışıyoruz. Sözü geçen bu faktörler ise genellikle kat edilecek mesafe ile ilgili olmakla birlikte işçilik masrafı, paketleme giderleri, kat durumları ve sigortalama gibi birçok temel konuyu kapsamaktadır.