Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

İstanbul Ev Depolama | İstanbul Ev Eşyası Depolama

ev-depolama

İstanbul Ev Eşyası Depolama - Eşya Depolama

İstanbul nakliye firmalarının öncüsü Günaydın Evden Eve Nakliyat, İstanbul Depolama hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin taleplerine cevap veriyor. Geniş ev depolama ağı ile İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmetimiz başlamıştır. Evinizde, işyerinizde, ofisinizde bulunan eşyaları dilediğiniz zamana kadar güvenli şekilde depoluyoruz. Eşyalarınızın belirtilen konumdan alınması, depolama alanlarımıza kadar taşınması ve dilediğiniz tarihe kadar güvenle saklanması Günaydın Evden Eve Nakliyat ile artık mümkün!
Depolama hizmetimiz İstanbul ilinin tüm bölgelerinde geçerli olmaktadır. Eşya Depolama hizmeti çerçevesinde alınan eşyalarınız Günaydın Depo firması sigortası altındadır. Eşyalarınız, geniş kadromuz ve 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen depolama alanlarımız ile güvencemiz altındadır.
Eşya depolama faaliyetleri çerçevesinde ev eşyası depolamak artık Günaydın Evden Eve Nakliyat ile güvenli ve kolay. Ücretsiz keşif ekibimiz, eşyanızın analizini yaparak size depolarımıza kadar eşlik etmektedir ve eşyalarınızın kalacağı alanı gezip görebilmektesiniz. Dilediğiniz an, kimliğiniz ile bize başvurarak eşyalarınızın dilediğiniz kısmını depodan çıkarabilirsiniz. Eşya depolama hizmetimiz çerçevesinde beyan ettiğiniz kişilerden başkası eşyalarınıza ulaşamayacaktır. Yoğun güvenlik önlemleri ile korunan depomuzda bulunan eşyalarınızın tüm sigorta işlemlerini kurumumuz üstlenmektedir. "Tıklayın Fiyatınızı Alın! "

İstanbul'da Ağustos Ayında, 50'e yakın müşterilerimizin eşyalarını güvenle şekilde depoladık. Sİzde daha fazla vakit kaybetmeden GünaydınDepo ailesine üye olun.

gunaydindepoodasigunaydinesyadepooadadepolamagunaydinyerkameraileguvenlik

Bizi arayın

0533 456 5615

0212 267 1760

0216 576 1566

 

istanbuldepolamaalani

Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak ve Günaydın ailesinin geniş hizmetlerinden yararlanmak için şimdi ARAYIN!

  • İstanbul Ev Eşyası Depolama Avrupa standartlarına göre Depolanmaktadır.
  • Eşya depolama firmaları olarak eşyalarınız güvenli profesyonel ekiplerimiz ile garantimiz altında depolanmaktadır..
  • Ev Depolama hizmetinde oldukça özverili bir çalışma yürütmekteyiz.
  • İstanbul Eşya depolama hizmetinde lider firma yolunda ilerliyoruz.
  • İstanbul ilçelerinde kentsel dönüşüm taşıma ve depolama faliyetlerinde, firmamızca %15 indirim sağlıyoruz.