Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

İstanbul Depolama

 

gunaydinevdepolamafirma

 

iSTANBUL EŞYA DEPOLAMA FİYATLARI

depo-fiyatlari-gunaydin-depo

İstanbul Eşya Depolama
Yeni taşınacağınız ev henüz kullanıma hazır değilse ve eski evinizi de artık boşaltmak istiyorsanız bizler eşya depolama konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Ayrıca bu iş için sizlere alanlarımızda birkaç günlük yer açabileceğimiz gibi dilerseniz birkaç hafta da buralarda güvenliklerini sağlayabiliriz. Bizler uzun yıllardır bu hizmeti siz değerli müşterilerimize zaten sunmaktayız. O halde bizlere güvenebilir ve eşyalarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.
İstanbul Ev Eşyası Depolama
Bizler gerçek bir evden eve depolama firması olarak her konuda isteklerinizi dinliyor ve elimizden geldiğince sizlere destek olmaya çalışıyoruz. İşte bu amaç ile çıktığımız yolda da İstanbul ev eşyası depolama hizmeti de veriyor ve bu arada tüm eşyalarınızın firma garantimiz altında olduğunu söylemekten de gurur duyuyoruz.
Eşya Depolama Fiyatları
Bugüne kadar edinmiş olduğumuz tecrübeler sayesinde artık çok iyi biliyoruz ki söz konusu nakliyat ve eşya depolama olduğunda bu hizmetlerimizi çok daha ekonomik şekilde sizlerle paylaşabiliriz. Bu tezden yola çıkarak da verdiğimiz tüm eşya depolama fiyatları konusunda hassas davranıyor ve olabildiğince bütçenize uyum sağlamaya çalışıyoruz.
Eşya Depolama Avantajları Nelerdir?

  • Eşyalarınızın sürekli yer değiştirmesine gerek kalmaz.
  • Ambalajlı olarak sizden teslim alır ve yine ambalajlı olarak teslim ederiz.
  • Bizde kaldığı süreç boyunca firma garantisi sunar ve olası her tehlikeye karşı önlem alırız.
  • Yaptığımız sözleşme gereği tüm bilgileri ayrıntılı olarak yazar ve yaptığımız tüm işlemleri de açıkça beyan ederiz.

Anadolu Yakası Eşya Depolama
Sektördeki birçok firma bugün Anadolu Yakası eşya depolama hizmeti verebilmektedir. Ancak bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özelliğimiz sistemimizi oturtmuş olmamızdır. Bu sayede de kaybolma riski de dahil olmak üzere eşyalarınızın başına hiçbir işin gelmemesini garanti altına almış oluruz. O halde sizler de kesin sonuçları olan bir hizmet için en kısa zamanda bizlerle çalışmaya başlayabilirsiniz.
Avrupa Yakası Eşya Depolama
Sizlere sözlü olarak beyan ettiğimiz tüm hususları yazılı olarak da beyan edebilir ve özellikle verdiğimiz Avrupa Yakası eşya depolama hizmetimizi de tıpkı Anadolu Yakası’nda olduğu gibi sözleşmeler vasıtası ile destekleyebiliriz. O sebeple de hem aklınızda soru işaretleri kalmaz hem de tüm haklarınız firma garantimiz altında saklı olur.

gunaydindepoodasigunaydinesyadepooadadepolamagunaydinyerkameraileguvenlik

İstanbul Ev Eşyası Depolama

İstanbul DEPOLAMA firmalarının öncüsü Günaydın İstanbul Depolama, İstanbul Depolama firmaları hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin taleplerine cevap veriyor. Geniş ev depolama ağı ile İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmetimiz başlamıştır. Evinizde, işyerinizde, ofisinizde bulunan eşyaları dilediğiniz zamana kadar güvenli şekilde depoluyoruz. Eşyalarınızın belirtilen konumdan alınması, depolama alanlarımıza kadar taşınması ve dilediğiniz tarihe kadar güvenle saklanması Günaydın Evden Eve Nakliyat ile artık mümkün!
Depolama hizmetimiz İstanbul ilinin tüm bölgelerinde geçerli olmaktadır. Eşya Depolama hizmeti çerçevesinde alınan eşyalarınız Günaydın Depo firması sigortası altındadır. Eşyalarınız, geniş kadromuz ve 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen depolama alanlarımız ile güvencemiz altındadır.

İstanbul Eşya Depolama Fİrmaları

Eşya depolama faaliyetleri çerçevesinde ev eşyası depolamak artık Günaydın Evden Eve Nakliyat ile güvenli ve kolay. Ücretsiz keşif ekibimiz, eşyanızın analizini yaparak size depolarımıza kadar eşlik etmektedir ve eşyalarınızın kalacağı alanı gezip görebilmektesiniz. Dilediğiniz an, kimliğiniz ile bize başvurarak eşyalarınızın dilediğiniz kısmını depodan çıkarabilirsiniz. Eşya depolama hizmetimiz çerçevesinde beyan ettiğiniz kişilerden başkası eşyalarınıza ulaşamayacaktır. Yoğun güvenlik önlemleri ile korunan depomuzda bulunan eşyalarınızın tüm sigorta işlemlerini kurumumuz üstlenmektedir. "Tıklayın Fiyatınızı Alın! "

31.05.2019 - 12.12.2019 tarihine kadar erken rezervasyon ile %50 indirimlerimizden faydalanın!