Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

İstanbul Eşya Depolama

 

gunaydinevdepolamafirma

 

iSTANBUL EŞYA DEPOLAMA FİYATLARI

depo-fiyatlari-gunaydin-depo

İstanbul Ev Eşyası Depolama

İstanbul DEPOLAMA firmalarının öncüsü Günaydın Depolama, İstanbul Depolama firmaları hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin taleplerine cevap veriyor. Geniş ev depolama ağı ile İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmetimiz başlamıştır. Evinizde, işyerinizde, ofisinizde bulunan eşyaları dilediğiniz zamana kadar güvenli şekilde depoluyoruz. Eşyalarınızın belirtilen konumdan alınması, depolama alanlarımıza kadar taşınması ve dilediğiniz tarihe kadar güvenle saklanması Günaydın Evden Eve Nakliyat ile artık mümkün!
Depolama hizmetimiz İstanbul ilinin tüm bölgelerinde geçerli olmaktadır. Eşya Depolama hizmeti çerçevesinde alınan eşyalarınız Günaydın Depo firması sigortası altındadır. Eşyalarınız, geniş kadromuz ve 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen depolama alanlarımız ile güvencemiz altındadır.

Eşya Depolama Firmaları

Eşya depolama faaliyetleri çerçevesinde ev eşyası depolamak artık Günaydın Evden Eve Nakliyat ile güvenli ve kolay. Ücretsiz keşif ekibimiz, eşyanızın analizini yaparak size depolarımıza kadar eşlik etmektedir ve eşyalarınızın kalacağı alanı gezip görebilmektesiniz. Dilediğiniz an, kimliğiniz ile bize başvurarak eşyalarınızın dilediğiniz kısmını depodan çıkarabilirsiniz. Eşya depolama hizmetimiz çerçevesinde beyan ettiğiniz kişilerden başkası eşyalarınıza ulaşamayacaktır. Yoğun güvenlik önlemleri ile korunan depomuzda bulunan eşyalarınızın tüm sigorta işlemlerini kurumumuz üstlenmektedir. "Tıklayın Fiyatınızı Alın! "

İstanbul'da Kasım ayında, 50'e yakın müşterilerimizin eşyalarını güvenle şekilde depoladık. Sİzde daha fazla vakit kaybetmeden GünaydınDepo ailesine üye olun.

gunaydindepoodasigunaydinesyadepooadadepolamagunaydinyerkameraileguvenlik

Uzun vadeli taahhüt yok.

İstediğiniz kadar haftalık, aylık veya yılda depolayabilirsiniz. Ve ne zaman ayrılmak istediğinizi sadece yedi gün önceden haber vermeniz yeterli olacaktır..

Erişim izni olmadan gün yok.

Eşyalarınıza haftanın yedi günü Günaydın Depo'da saat 08.00 - 18.00 arasında Pazartesi'den Cuma'ya kadar küçük bir yönetim ücreti ödedikten sonra için ekstra eşya dahil edebilirsiniz.

Eşyalarınız hakkında endiŞenmenize gerek yok.

Sadece 24 saat dijital CCTV'ye sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda her bir kendi kendine saklama odasında kendi alarmı var. Eşyalarınızı korumak için kodlanmış elektronik kapılar, çevre koruma güvenlik çiti, duman dedektörleri ve yangın alarmları da var. Tüm koridorlarda iyi aydınlatılmış ve her deponun acil durum telefonu var, bu durumda bize ihtiyacınız olabilir.

Kutu yok mu? Minibüs yok mu?

Evinize gönderebileceğimiz kutular, bantlar ve kabarcık sarımı gibi geniş bir yelpazede ambalaj malzemeleri sunuyoruz. Ayrıca, çevrimiçi kiralık araba kiralama ayarlamanız konusunda size yardımcı olabiliriz veya size en yakın depolama alanını aradığınızda da yardımcı olabiliriz.

AyrIca Çok deĞERLİ sigorta saĞlIyoruz.

Tamamıyla huzurlu olabilmeleri için, müşterilerimiz, depoladıkları sürece mallarını tam yenileme değerine kadar sigorta yapmaktayız.. Kendi kendine yetki belleği açık kapak politikamız uyarınca size sigorta örtüsü sağlayabiliriz. Politikamız özel olarak kendi kendine saklama için tasarlanmıştır, bu nedenle eşyalarınızın tamamen korunduğundan emin olabilirsiniz. 

gunaydindepolamailetisim