Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Kadıköy Ev Eşyası Depolama

 

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy Eşya Depolama sizlere eşya depolamanın en iyi hizmetini sunmaktadır. Eşyalarınızın alınarak, belirttiğiniz tarihe kadar en iyi şekilde depolanmasını ve verilen tarihte sorunsuz bir şekilde taşınarak, yerleştirilmesini ve teslim edilmesini sağlamaktadır.Firma sizlere eşyalarınızın kontrolünü de sunmaktadır. Eşyalarınız 7/24 kamera ile izlenerek koruma altına alınmaktadır. Teslim tarihine kadar eşyalarınızın güvencesi Günaydın Evden Eve Nakliyat firmasının sigortası altında bulunacaktır. İstediğiniz takdirde depoya gelerek eşyalarınızın durumunu görebilecek ve istediğiniz zaman eşya çıkışınızı gerçekleştirebileceksiniz.

İster yeni bir yere taşınırsanız, evinizi veya ofisinizi yeniden organize ederseniz veya daha fazla alan yaratmanız gerekiyorsa, uzun ve kısa vadeli depolama hizmetleri, mallarınızın güvenliğini sağlarken dağınıklığı gidermek için mükemmel bir yoldur.

Kadıköy Ev Depolama

Geçici depolama alanının size sağlayabileceği tüm harika yolları keşfedin:

  • Yeni bir eve taşınmak - Eski evinizden dışarı çıkıp yeni evinize gitme arasında bir boşluğunuz var mı? Bu süre zarfında uygun, geçici depolama hizmetleriyle eşyalarınızı güvenle saklayın.
  • Bulunduğunuz evin satılması - Olası alıcılar, temiz, düzenli bir eve daha iyi yanıt veriyor. Mülkünüzün geri kalanını bizimle birlikte saklarken, mülkünüze yalnızca temel bilgilerinizi verin.
  • Evinizi inşa etmek veya yeniden şekillendirmek - Evinizi inşa ederken veya evinizi yeniledikçe eşyalarınızı korumak için konut depolamaya mı ihtiyacınız var? Hayallerinizdeki eve hazırlanırken onlara göz kulak olalım.
  • Mevsimlik depolama - Evinizde yerden tasarruf edin ve yazın boyunca Noel süslemeleri ve kış kıyafetleri depolayarak ve sezonların değiştiği anahtarı kullanarak karmaşayı temizleyin.
  • Kayıt ve dosya depolama - Güvenli kayıt ve dosya depolama gerektiren işletmeler, emniyet, rahat erişim ve hızlı teslimat için Kadıköy ev depolama servislerine güveniyor.

Güvenli, Güvenli ve Uygun Fiyatlı Depolama Çözümleri

Konut ve ticari depolama çözümlerimiz, daha esnek ve maliyet tasarrufu sağlayarak uygun fiyatlı uzun ve kısa vadeli seçenekleri içerir.

Kadıköy eşya depolama firmaları, güvenlik ve güvenliği ciddiye alır. Mülkünüz, güvenli depoda saklanır ve size huzur verir. Depolamanızda bulunan mobilyalarınızın tümünü koruyucu kartonlarla, ek bir ücret ödemeden kapattık. Ayrıca, depomuzda yer alan mülkünüzün ayrıntılı bir listesini alacaksınız.

31.05.2019 - 12.12.2019 tarihine kadar erken rezervasyon ile %50 indirimlerimizden faydalanın!

kadikoyesyadepolamalani