Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Kaynarca Ev Eşyası Depolama

kaynarca-evdepolama

Kaynarca Eşya Depolama

Kaynarca eşya depolama firmalarının öncüsü Günaydın Evden Eve Nakliyat, Kaynarca Depolama hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin taleplerine cevap veriyor. Geniş depolama ağı ile İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmetimiz başlamıştır. Evinizde, işyerinizde, ofisinizde bulunan eşyaları dilediğiniz zamana kadar güvenli şekilde depoluyoruz. Eşyalarınızın belirtilen konumdan alınması, depolama alanlarımıza kadar taşınması ve dilediğiniz tarihe kadar güvenle saklanması Günaydın Evden Eve Depolama ile artık mümkün!

Kaynarca Ev Depolama

Depolama hizmetimiz Kaynarca ilçesinin tüm bölgelerinde geçerli olmaktadır. Kaynarca Depolama hizmeti çerçevesinde alınan eşyalarınız Günaydın Evden Eve Depolama firması sigortası altındadır. Eşyalarınız, geniş kadromuz ve 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen depolama alanlarımız ile güvencemiz altındadır.
Kaynarca Ev depolama faaliyetleri çerçevesinde ev eşyası depolamak artık Günaydın Evden Eve Depolama ile güvenli ve kolay. Ücretsiz keşif ekibimiz, eşyanızın analizini yaparak size depolarımıza kadar eşlik etmektedir ve eşyalarınızın kalacağı alanı gezip görebilmektesiniz. Dilediğiniz an, kimliğiniz ile bize başvurarak eşyalarınızın dilediğiniz kısmını depodan çıkarabilirsiniz. Eşya depolama hizmetimiz çerçevesinde beyan ettiğiniz kişilerden başkası eşyalarınıza ulaşamayacaktır. Yoğun güvenlik önlemleri ile korunan depomuzda bulunan eşyalarınızın tüm sigorta işlemlerini kurumumuz üstlenmektedir.

kaynarcaesyadepolamalani

 

Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak ve Günaydın ailesinin geniş hizmetlerinden yararlanmak için şimdi ARAYIN!

  • Kaynarca Eşya Depolama Avrupa standartlarına göre taşımacılık yapılmaktadır.
  • Günaydın Depolama firması olarak eşyalarınız güvenli profesyonel ekiplerimiz ile garantimiz altında depolanmaktadır..
  • Kaynarca Depolama hizmetinde oldukça özverili bir çalışma yürütmekteyiz.
  • Kaynarca Eşya depolama hizmetinde lider firma yolunda ilerliyoruz.
  • Kaynarca ilçesinde kentsel dönüşüm taşıma ve depolama faliyetlerinde, firmamızca %15 indirim sağlıyoruz