Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Maltepe Ev Eşyası Depolama

 

Maltepe Eşya Depolama

Maltepe de birçok nedenden ötürü taşınmaların da depolama servislerine ihtiyaç duymak oldukça yaygındır. Belki tüm şeyleri içeri sokmadan önce yeni evinizdeki gelişmeleri tamamlamanız gerekir. Belki de karışıklığa neden olacak bazı şeyleri geçici olarak saklamanız ve evinizi satılık sahneye koymanız gerekir. Ya da, belki sadece onları almaya hazır olmayan bir aile üyesi için bazı şeylere sarılmak istersiniz.

Depolama gereksiniminiz ne olursa olsun, Maltepe ev depolama size yardımcı olabilir. İstenildiğinde, ambalajlama, nakliye, güvenli depolama ve teslimat iadesi de dahil olmak üzere eşyalarınız için eksiksiz depolama çözümleri sunuyoruz.

Rekabetçi aylık fiyatlarla geçici veya kısa vadeli Maltepe eşya depolama alanlarını seçin. İhtiyacınız olursa, mallarınızı birkaç ay veya daha uzun süre saklayabiliriz. Ne kadar süreyle saklama alanına ihtiyaç duyacağınızdan emin değilseniz, size seçenekler vereceğiz ve para tasarrufu konusunda size tavsiyelerde bulunacağız.

31.05.2019 - 12.12.2019 tarihine kadar erken rezervasyon ile %50 indirimlerimizden faydalanın!

Büyük şeyler için de bir yer.

Maltepe eşya depolama firmaları olarak Ev eşyalarını düzenli olarak temiz, hijtenik alanda saklıyoruz. Depomuzdaki tüm yüklemelerin envanterini tam konumuyla kaydediyoruz, böylece herhangi bir gönderime verimli bir şekilde erişebiliriz. Ayrıca, aşırı doldurulmuş mobilyalar gibi büyük parçalar için güvenli ve özel bir saklama alanı sunuyoruz. Onları bakımımıza emanettiğiniz zamanki gibi taze tutmak için yumuşak ürünleri örtüyor ve sarıyoruz.

Huzurunuz için toplam koruma.

Bakımımızda eşyalarınızın güvende olduğuna güvenebilirsiniz. Depomuz, izinsiz girişlere karşı güvenlidir ve yangın ve izinsiz girişi izlemek için sistemler ile donatılmıştır. Artı, biz sizin bakımınızdayken mallarınız için toplam sigorta kapsamındayız.

Depolama hizmetleri için ücretsiz fiyat teklifi alın.

Depolama hizmetleri için fiyat teklifi istemek için bizimle iletişime geçin.  0(533) 456-5615 numaralı telefonu arayın.

maltepedepolamaalani