Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Maltepe Evden Eve Nakliyat

 

Maltepe Nakliyat

MALTEPE NAKLİYAT
Bireyler tarafından ev eşyalarının şirket ve ofis vb. kuruluşların taşınması talebinde uygun araçlar tarafından görülen hizmete nakliyat adı verilir. Bu kavram kapsamında ev taşımacılığına yönelik bölgesel olarak verilen hizmete Maltepe Nakliyat adı verilir.
MALTEPE EŞYA DEPOLAMA
Nakliye firması tarafından gerçekleştirilen taşıma sonrası gerekli talep doğrultusunda gerek eşyanın tamamının belirli bir süre uygun güvenilir bir yerde muhafaza edilmesi gerekse de eve eşyanın bir kısmının teslim edilmesine depolama denir.  Maltepe eşya depolama da bu amaca hizmet etmesi doğrultusunda firmamızın müşterilere sunduğu en önemli hizmetlerden biridir.
MALTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI
Firmalar nezdinde kişilere sunulan ev şirket ofis vb. nakliye hizmetinin şehirler içi ve şehirlerarası olmak üzere sunulması karşılığında belli standartlar doğrultusunda talep edilen hizmet bedeline fiyat denir. Bu standartları da belirleyen de taşımacılığın yapılacağı konumlar arası mesafe eşyanın durumu ve yapıların uygunluğudur. Maltepe evden eve nakliyat fiyatları da öncelik olarak müşteri memnuniyetini baz alarak fiyat esnekliğine açık bir tavır benimsemiştir.
MALTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI
Profesyonel bir şekilde güvenilir tecrübeli tam kusursuz bir ekip ve ekipman ile nakliye işleminin firmalar tarafından gerçekleştirilmesi bu sektörün ve bizimde temel hedefimizdir. Maltepe evden eve nakliyat firması da bu özellikleri bünyesinde barındırmakla birlikte lider olma konumunda hızla gelişmektedir.
MALTEPE PARÇA EŞYA TAŞIMA
Nakliye sektöründe eşyanın tamamının taşınmasının gerçekleştirilmesinin yanında parça eşya taşıma işlemi de şehirler içi ve şehirlerarası ayrımı gözetmeksizin firmalar tarafından en güvenilir şekilde yapılmaktadır. Maltepe parça eşya taşıma da bu hususlar doğrultusunda en iyi hizmeti vermekte ve daha da geliştirerek sektörde büyümeye devam etmektedir.
MALTEPE ÜCRETİ BELİRLEYEN FAKTÖRLER
Firmalar tarafından gerçekleştirilen taşıma işleminden sonra hizmet bedeli karşılığı talep edilen ücret belirli faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Maltepe ücretini de belirleyen faktörler bu hususlar doğrultusunda taşınma işlemlerinin gerçekleşeceği konumlar arası mesafe, katların durumu, kişi sayısı bazında iş gören hizmet bedeli doğrultusunda değişmektedir.