Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Mecidiyeköy Eşya Depolama | Mecidiyeköy Ev Eşyası Depolama

mecidiyekoy-evdepolama

Mecidiyeköy Ev Eşyası Depolama | Mecidiyeköy Eşya Depolama Hizmeti

Mecidiyeköy depolama firmalarının öncüsü Günaydın Evden Eve Nakliyat, Mecidiyeköy Depolama hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin taleplerine cevap veriyor. Geniş depolama ağı ile İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmetimiz başlamıştır. Evinizde, işyerinizde, ofisinizde bulunan eşyaları dilediğiniz zamana kadar güvenli şekilde depoluyoruz. Eşyalarınızın belirtilen konumdan alınması, depolama alanlarımıza kadar taşınması ve dilediğiniz tarihe kadar güvenle saklanması Günaydın Evden Eve Nakliyat ile artık mümkün!
Depolama hizmetimiz Mecidiyeköy ilçesinin tüm bölgelerinde geçerli olmaktadır. Mecidiyeköy Depolama hizmeti çerçevesinde alınan eşyalarınız Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat firması sigortası altındadır. Eşyalarınız, geniş kadromuz ve 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen depolama alanlarımız ile güvencemiz altındadır.
Mecidiyeköy Ev depolama faaliyetleri çerçevesinde ev eşyası depolamak artık Günaydın Evden Eve Nakliyat ile güvenli ve kolay. Ücretsiz keşif ekibimiz, eşyanızın analizini yaparak size depolarımıza kadar eşlik etmektedir ve eşyalarınızın kalacağı alanı gezip görebilmektesiniz. Dilediğiniz an, kimliğiniz ile bize başvurarak eşyalarınızın dilediğiniz kısmını depodan çıkarabilirsiniz. Eşya depolama hizmetimiz çerçevesinde beyan ettiğiniz kişilerden başkası eşyalarınıza ulaşamayacaktır. Yoğun güvenlik önlemleri ile korunan depomuzda bulunan eşyalarınızın tüm sigorta işlemlerini kurumumuz üstlenmektedir.

mecidiyekoydepolamaalani

Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak ve Günaydın ailesinin geniş hizmetlerinden yararlanmak için şimdi ARAYIN!

  • Mecidiyeköy Eşya Depolama Avrupa standartlarına göre taşımacılık yapılmaktadır.
  • Günaydın Nakliyat firması olarak eşyalarınız güvenli profesyonel ekiplerimiz ile garantimiz altında depolanmaktadır..
  • Mecidiyeköy Depolama hizmetinde oldukça özverili bir çalışma yürütmekteyiz.
  • Mecidiyeköy Ev Eşyası depolama hizmetinde lider firma yolunda ilerliyoruz.
  • Mecidiyeköy ilçesinde kentsel dönüşüm taşıma ve depolama faliyetlerinde, firmamızca %15 indirim sağlıyoruz.