Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Mecidiyeköy Ev Eşyası Depolama

 

Mecidiyeköy Eşya Depolama

Sizde Mecidiyeköy de Ev eşyalarınızda esneklik ister misiniz? Müşterilerimiz, ev tadilatları, küçülmeler ve evler arasındaki geçiş döneminde yerinde, iklim kontrollü depolama tesislerinden yararlanma konusunda değer kazanmaktadır.

Tadilat, evin çeşitli zaman dönemlerinde öğeleri dışarıya taşımak zorunda kalması, yalnızca iş bittiğinde onları hemen geri taşımak gibi acı verici olabilir. Bu nedenlerden dolayı, müşteriler kolay depolama seçeneklerimizi kısa vadeli çözümler için Mecidiyeköy eşya depolama firmasını ideal buluyor.

31.05.2019 - 12.12.2019 tarihine kadar erken rezervasyon ile %50 indirimlerimizden faydalanın!

Mecidiyeköy Ev Depolama

Müşterilerin kendilerini evler arasında bulduklarında gördüğümüz diğer bir kısa vadeli depolama alanı ihtiyacı. Evleri hızlı bir şekilde satılıp satılmadığı veya yeni bir ev bulana kadar geçici bir eve veya apartmana taşınması gerekip gerekmediğini, yeni bir ev inşa etmeyi beklediklerini ve eşyalarınızı depolamayı beklediklerini müşterilere Mecidiyeköy ev depolama firmasını arayabileceklerini biliyorlar. Bu geçiş süresi boyunca eşyaların depolanması için Mecidiyeköy ev eşyası depolama yetkileri size yardımcı olmaktadır.

"Gözünüz arkada kalmasın..

mecidiyekoydepolamaalani