Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Sarıyer Eşya Depolama | Sarıyer Ev Eşyası Depolama

 

Sarıyer Ev Eşyası Depolama | Sarıyer Eşya Depolama Hizmeti

Sarıyer Eşya depolama, ev değiştirme sürecinde eşyaların bekletilmesi, start-up şirketlerin ürünlerini depolamaları gibi orta ölçekli kullanılabileceği gibi evinizde fazladan yer kaplayan sezonluk eşyalarınızı, küçük bir eve taşındığınızda fazladan kitaplarınızı, yeni evinize uymayan ama ananenizden yadigâr avizeyi saklaya bileceğiniz bir alan sunan hizmettir. Amerikan filmlerinden bildiğimiz ülkemizde de var olan ancak çok etkin kullanılmayan bir hizmettir.
Sarıyer ev eşyası depolama hizmetinin bize sunduğu kolaylıklardan bahsedecek olursak; Öncelikle depolama maliyetimizi düşürür, evinizde yaşam alanınızı genişletir, kullanmadığınız ya da zaman zaman kullandığınız eşyalarınızın evinizi işgal etmesinden ziyade ihtiyacınız olduğunda alabileceğiniz bir yerde korunmasını sağlar.
Eşya depolama hizmeti birçok farklı kapsam ve şekilde verilmektedir, örneklendirmek istersek Kişisel deponuzu kiralayıp, kendinize ait anahtarı sizde bulunan bir alan elde edebilirsiniz. Depo savaşları, Dexter gibi dizilerde uygulamasını net bir şekilde gözlemleyebileceğimiz bir hizmet türüdür. Ayrıca ihtiyacınıza göre büyük bir deponun bir bölümünde siz ihtiyaç duyana kadar eşyalarınızın korunaklı bir şekilde beklemesini de Sarıyer eşya depolama ücreti alarak sağlayabilirsiniz.
31.05.2019 - 12.12.2019 tarihine kadar erken rezervasyon ile %50 indirimlerimizden faydalanın!

sariyerdepolamaalani

Diğer yandan eşya depolama hizmeti sunan şirketlerin sağladıkları hizmetin boyutu ve güvenilirlikleri çok önemlidir. Bir çok şirket nakliye hizmetini depolama hizmetiyle birlikte sunmaktadır yani eşyalarınızı bir depoya göndermek istediniz arıyorsunuz ilgili şirketi kapınızdan eşyalarınızı alıp kapınıza bırakıyorlar, ancak eşyalarınızın hassasiyetiyle paralel dikkat etmeniz gereken konularda mevcut; deponun havalandırma sistemi, rutubet durumu, haşere önlemleri, yangın söndürme sistemleri, eşyalarınızın doğru ve hassas paketlenmesi, gibi eşyalarınızın fiziksel zarar görmesinin önüne geçecek konular diğer yandan eşyalarınızın güvenliği yani deponun güvenlik önlemleri; Kamera sistemleri, özel güvenlik çalışanları ve en önemlisi ürünlerin sigortalanıp sigortalanmaması eşya depolama hizmeti alırken dikkat etmemiz gereken en temel konular arasında yer almaktadır.
Son olarak sarıyer ev eşyası depolama hizmetinin daha spesifik bir yaklaşımı olan hassas eşyalar için özel hizmetler alabileceğiniz uygulamalardır. Bu uygulamalar antika, sanat eseri, piyano gibi eşyalarınızın hassasiyetini göz önünde bulundurup eşyanın özeliklerine uygun ortam ve şartlarda saklanmasını sağlar.
Özelikle hassas eşyalarınız için hizmet almadan önce hizmeti veren şirket ile tüm detayları görüşmeniz alacağınız hizmetin sonucunu sizin için daha memnuniyet verici kılacaktır.