Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat | İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

sehirlerarasinakliye

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat ile hizmetinizdeyiz.

sehirlerarasinakliyat

Görev yeri değişikliği, kentsel dönüşüm sebepleri ile şehir değiştirmek zorunda kalan veya yeni bir şehir keşfetme arzusuyla taşınmayı talep eden müşterilerimizin taşınması artık çok kolay! Şehirlerarası nakliyat, Şehirlerarası taşımacılık alanında geniş filosu ve uzman ekibi ile eşyalarınız Günaydın Nakliyat ailesine ait! İstanbul'dan Kars'a, İzmir'den Hakkari'ye 81 ilde faaliyet gösteren Günaydın Nakliyat eşyalarınızın en güvenli ve rahat taşınma ilçesini güvenle gerçekleştirir. Keşif ekibimizin ziyareti sonrası eşyalarınız taşınacağı gün belirlenir ve istikamete göre en geç 48 saatte eşyalarınız teslim adresine teslim edilir. Sizde kahve içerken taşınmanın keyfine varın! Yola çıkan eşyalarınızın durumunu anlık GPS, ve saatlik sms hizmetleriyle kolayca takip edebilirsiniz. Araç içerisinde bulunan güvenlik kamerası ile eşyalarınızı an ve an izleyebilirsiniz. Taşınacak adresten alınan eşyalarınız aynı titizlikle taşındığınız adrese yerleştirilir. Kıyafetlerinizin dahi buruşmasını engellemek amacı ile özel giysi dolaplarımız bulunmaktadır. Şehirlerarası nakliyat, şehirlerarası taşımacılık alanında isteğe göre Parsiyel araç ve Özel araç hizmetlerimiz bulunmaktadır. Günaydın nakliyat ile taşınan tüm eşyalarınız sigortamız kapsamındadır.

MAKALE: Şehirlerarası Nakliyat

Günaydın Evden Eve Nakliyat firması şehirlerarası nakliyat işlerine 1994 yılında başlayarak hizmetini en iyi şekilde devam ettirmektedir. 81 ile de ulaşım sağlamakta ve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde gideceği yere teslim etmektedir. Türkiye’nin her iline güvenli paketleme yaparak hizmet sağlamakta ve eşyaların teslimini kaliteli bir şekilde yapmaktadır.
Araçlar gidecekleri şehre varana kadar GPS sistemi ile izlenerek, bilgilendirmeler sizlere SMS ile verilmektedir. Eşyalarınızın durumunu ve varması gereken yere varış saatini her an takip etmeniz sağlanmaktadır.