Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Şişli Eşya Depolama | Şişli Ev Eşyası Depolama

 

Şişli Ev Eşyası Depolama | Şişli Eşya Depolama Hizmeti

Şişli Depolama firması taşınabilir depolama üniteleri kolaylaştırır ! Size ucuz ve anında taşınabilir bir depolama çözümü sunalım. İster işiniz için, ister eviniz olsun; Taşınabilir depolama birimlerimiz Güvenli, Kilitli, Hava ve Yangına Dayanıklı neredeyse her türlü gereksinimi karşılamak için çeşitli boyutlar mevcuttur. Şişli Depolama alanındaki uygun taşınabilir depolama birimleriyle zamandan, paradan, ve yerden kazanın .

Şişli Eşya Depolama da En yüksek önceliğimiz değerli eşyalarınızın güvenliği. Eşyalarını güvence altına almak için çok uğraşıyoruz. Şişli Depolama üniteleri, 24 saat boyunca sahada bekçiliğe sahiptir. Ayrıca bir kapılı giriş ve önü çevreleyen bir çitimiz var.

Şişli Ev Depolama birimlerimizii olabildiğince düzenli tutmaya çalışıyoruz. Bir kiracı ayrıldıktan sonra alanı iyice temizleyerek kir ve kir çıkarmazız. Birimlerimizin kalitesinden hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Depolama ünitelerimiz, 8x10 ila 12x28 feet ve üstü arasında değişen çok çeşitli şekil ve boyutlara sahiptir. İster birkaç kutu ya da tüm bir aileyi depolamanız gerekiyor, sizin için bir oda var. Birimlerimiz bölgedeki en uygun depodur. Paranız için size en iyi patlamayı vereceğiz. Bölgede daha düşük bir fiyatla karşılaştırılabilir bir depolama birimi bulursanız, fiyata onların fiyatına göre mutluluk duyarız.

31.05.2019 - 12.12.2019 tarihine kadar erken rezervasyon ile %50 indirimlerimizden faydalanın!

sislidepolamaalani

Günaydın Evden Eve Depolama firmamız ile Şişli ev eşyası depolama, eşya depolama da titiz ve profesyonel ekibimizle 7/24 İstanbul ilinin tüm bölgeleri için hizmetinizdedir. Eşyalarınız güvenlik açısından kamera ile izlenerek koruma altına alınmaktadır. Depolama hizmeti kaliteden ödün vermeksizin yapılmaktadır. Dilediğiniz ölçütte eşya bulundurabilir, istenilen zamanda eşyaların akıbeti hakkında bilgi edinebilirsiziniz. Eşyalarınız firmamızın sigortası kapsamındadır.
Eşyaların her birine ayrı ayrı ambalaj ve paketleme yapılmakta, koliler eşyanın durumuna göre kategorilere ayrılıp hijyenik bir ortamda muhafaza edilmektedir. Eşyaların kategorilere ayrılarak kolilenmesi müşterinin istediği zaman istediği eşyaya ulaşmasını kolaylaştırır.
Şişli Depolama Eşya firmaları hizmeti yanında eşyanın taşınması hizmetini de üstlenmektedir. Uzman kadromuzla kaliteli hizmet sunmak öncelikli hedefimizdir. 

Şişli Ev Depolama hizmetlerimiz aşağıdaki tesislerle sağlanmaktadır:

  • Güvenlik (24 * 7) - CCTV Gözetimi
  • Aylık Zarar Kontrolü
  • Haftalık Vakum
  • Temizlik
  • Envanter yönetimi
  • Erişim Tesisi
  • Yangın söndürme ekipmanı