Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Şişli Eşya Depolama | Şişli Ev Eşyası Depolama

sisli-evdepolama

Şişli Ev Eşyası Depolama | Şişli Eşya Depolama Hizmeti

Şişli depolama firmalarının öncüsü Günaydın Evden Eve Nakliyat, Şişli Depolama hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin taleplerine cevap veriyor. Geniş depolama ağı ile İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmetimiz başlamıştır. Evinizde, işyerinizde, ofisinizde bulunan eşyaları dilediğiniz zamana kadar güvenli şekilde depoluyoruz. Eşyalarınızın belirtilen konumdan alınması, depolama alanlarımıza kadar taşınması ve dilediğiniz tarihe kadar güvenle saklanması Günaydın Evden Eve Nakliyat ile artık mümkün!
Depolama hizmetimiz Şişli ilçesinin tüm bölgelerinde geçerli olmaktadır. Şişli Depolama hizmeti çerçevesinde alınan eşyalarınız

Şişli Evden Eve Nakliyat firması sigortası altındadır. Eşyalarınız, geniş kadromuz ve 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen depolama alanlarımız ile güvencemiz altındadır.
Şişli Ev depolama faaliyetleri çerçevesinde ev eşyası depolamak artık Günaydın Evden Eve Nakliyat ile güvenli ve kolay. Ücretsiz keşif ekibimiz, eşyanızın analizini yaparak size depolarımıza kadar eşlik etmektedir ve eşyalarınızın kalacağı alanı gezip görebilmektesiniz. Dilediğiniz an, kimliğiniz ile bize başvurarak eşyalarınızın dilediğiniz kısmını depodan çıkarabilirsiniz. Eşya depolama hizmetimiz çerçevesinde beyan ettiğiniz kişilerden başkası eşyalarınıza ulaşamayacaktır. Yoğun güvenlik önlemleri ile korunan depomuzda bulunan eşyalarınızın tüm sigorta işlemlerini kurumumuz üstlenmektedir.

sislidepolamaalani

Günaydın Evden Eve Nakliyat firmamız ile Şişli ev eşyası depolama, eşya depolama da titiz ve profesyonel ekibimizle 7/24 İstanbul ilinin tüm bölgeleri için hizmetinizdedir. Eşyalarınız güvenlik açısından kamera ile izlenerek koruma altına alınmaktadır. Depolama hizmeti kaliteden ödün vermeksizin yapılmaktadır. Dilediğiniz ölçütte eşya bulundurabilir, istenilen zamanda eşyaların akıbeti hakkında bilgi edinebilirsiziniz. Eşyalarınız firmamızın sigortası kapsamındadır.
Eşyaların her birine ayrı ayrı ambalaj ve paketleme yapılmakta, koliler eşyanın durumuna göre kategorilere ayrılıp hijyenik bir ortamda muhafaza edilmektedir. Eşyaların kategorilere ayrılarak kolilenmesi müşterinin istediği zaman istediği eşyaya ulaşmasını kolaylaştırır.
Şişli Depolama Eşya firmaları hizmeti yanında eşyanın taşınması hizmetini de üstlenmektedir. Uzman kadromuzla kaliteli hizmet sunmak öncelikli hedefimizdir. 

Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak ve Günaydın ailesinin geniş hizmetlerinden yararlanmak için şimdi ARAYIN!

  • Şişli Eşya Depolama Avrupa standartlarına göre taşımacılık yapılmaktadır.
  • Günaydın Nakliyat firması olarak eşyalarınız güvenli profesyonel ekiplerimiz ile garantimiz altında depolanmaktadır..
  • Şişli Depolama hizmetinde oldukça özverili bir çalışma yürütmekteyiz.
  • Şişli Ev Eşyası depolama hizmetinde lider firma yolunda ilerliyoruz.
  • Şişli ilçesinde kentsel dönüşüm taşıma ve depolama faliyetlerinde, firmamızca %15 indirim sağlıyoruz.