Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Tuzla Eşya Depolama | Tuzla Ev Eşyası Depolama

tuzla-evdepolama

Tuzla Ev Eşyası Depolama ve Ofis Depolama Hizmeti

Tuzla depolama firmalarının öncüsü Günaydın Evden Eve Nakliyat, Tuzla Depolama hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin taleplerine cevap veriyor. Geniş depolama ağı ile İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmetimiz başlamıştır. Evinizde, işyerinizde, ofisinizde bulunan eşyaları dilediğiniz zamana kadar güvenli şekilde depoluyoruz. Eşyalarınızın belirtilen konumdan alınması, depolama alanlarımıza kadar taşınması ve dilediğiniz tarihe kadar güvenle saklanması Tuzla Evden Eve Nakliyat ile artık mümkün!
Depolama hizmetimiz Tuzla ilçesinin tüm bölgelerinde geçerli olmaktadır. Tuzla Depolama hizmeti çerçevesinde alınan eşyalarınız Günaydın Evden Eve Nakliyat firması sigortası altındadır. Eşyalarınız, geniş kadromuz ve 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen depolama alanlarımız ile güvencemiz altındadır.
Tuzla Ev depolama faaliyetleri çerçevesinde ev eşyası depolamak artık Günaydın Evden Eve Nakliyat ile güvenli ve kolay. Ücretsiz keşif ekibimiz, eşyanızın analizini yaparak size depolarımıza kadar eşlik etmektedir ve eşyalarınızın kalacağı alanı gezip görebilmektesiniz. Dilediğiniz an, kimliğiniz ile bize başvurarak eşyalarınızın dilediğiniz kısmını depodan çıkarabilirsiniz. Eşya depolama hizmetimiz çerçevesinde beyan ettiğiniz kişilerden başkası eşyalarınıza ulaşamayacaktır. Yoğun güvenlik önlemleri ile korunan depomuzda bulunan eşyalarınızın tüm sigorta işlemlerini kurumumuz üstlenmektedir.

tuzlaevdepolamaalani

Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak ve Günaydın ailesinin geniş hizmetlerinden yararlanmak için şimdi ARAYIN!

  • Tuzla Eşya Depolama Avrupa standartlarına göre taşımacılık yapılmaktadır.
  • Günaydın Nakliyat firması olarak eşyalarınız güvenli profesyonel ekiplerimiz ile garantimiz altında depolanmaktadır..
  • Tuzla Depolama hizmetinde oldukça özverili bir çalışma yürütmekteyiz.
  • Tuzla Eşya depolama hizmetinde lider firma yolunda ilerliyoruz.
  • Tuzla ilçesinde kentsel dönüşüm taşıma ve depolama faliyetlerinde, firmamızca %15 indirim sağlıyoruz