Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

 

Ümraniye Nakliyat

ÜMRANİYE NAKLİYAT
Alanında deneyim kazanmış firmaların şirket, ofis ve ev eşyalarınızı eski lokasyonlarından alıp yeni konumlarına taşıması işlemi genel olarak nakliyat adı ile anılmaktadır. Bizler de bu söz konusu sektörde bulunmakta ve uzun zamandır Ümraniye nakliyat hizmeti sunmaktayız.
ÜMRANİYE EŞYA DEPOLAMA
Sizlerden talep geldiği müddetçe bizler her duruma uyum sağlamaya çalışıyor ve gerektiğinde eşyalarınızın bir kısmını ya da tamamını kendi bünyemizde bekletebiliyoruz. Bu işe de depolama adını veriyoruz. Ayrıca bir Ümraniye eşya depolama firması olarak da her zaman sizlerin güvenini kazanabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.
ÜMRANİYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI
Sektör içerisinde yer alan her firma kendine göre bir kalite belirlemekte ve bu kalite esaslarına dayanarak da müşterilerine hizmet bedel tabloları çıkarabilmektedir. Bu işlemin ismi ise fiyat ya da fiyatlandırma olarak bilinmektedir. İşte bizler de aynı yolu takip ediyor ve sağladığımız hizmet için belli kıstaslara dayanarak sizlere bir hizmet bedeli çıkartıyoruz. Üstelik sizleri hiçbir açıdan mağdur etmemek adına da Ümraniye evden eve nakliyat fiyatları konusunda olabildiğince ekonomik davranmaya çalışıyoruz.
ÜMRANİYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI
Her biri kendi alanlarında uzman olmak üzere kurduğumuz ekip dahilinde sizlere kaliteli bir hizmet vaat ediyor ve bu vaadimize uygun olarak da sistem politikamızı oluşturuyoruz. Ayrıca işinin ehli bir Ümraniye evden eve nakliyat firması olarak da gelecekte sektörümüz içerisinde liderlik yapmayı planlıyoruz.
ÜMRANİYE PARÇA EŞYA TAŞIMA
Bizler eşyalarınızın tamamını taşıyabildiğimiz gibi parça eşya taşıma konusunda da siz değerli müşterilerimize etkin bir hizmet sunabiliyoruz. Aynı zamanda kurduğumuz Ümraniye parça eşya taşıma sistemi ile de bugün çok daha fazla müşterimize hitap edebiliyoruz.
ÜMRANİYE ÜCRETİ BELİRLEYEN FAKTÖRLER
Az önce fiyatı belirlerken belli kıstasları göz önünde bulundurduğumuzu söylemiş olsak da yine de bunlardan bahsetmemiştik. Bizler size vereceğimiz fiyatı oluştururken önce eski ve yeni konumunuz arasındaki mesafeyi hesaplıyor ve devamında işçilik, paketleme gibi giderler ile kat durumunu da inceleyerek ortaya net bir fiyat çıkartabiliyoruz. Bu sayede de çok daha mantıklı sonuçlar elde edebiliyoruz.