Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Zeytinburnu Eşya Depolama | Zeytinburnu Ev Eşyası Depolama

zeytinburnu-evdepolama

Zeytinburnu Ev Eşyası Depolama | Zeytinburnu Eşya Depolama Hizmeti

Zeytinburnu depolama firmalarının öncüsü Günaydın Evden Eve Nakliyat, Zeytinburnu Depolama hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin taleplerine cevap veriyor. Geniş depolama ağı ile İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmetimiz başlamıştır. Evinizde, işyerinizde, ofisinizde bulunan eşyaları dilediğiniz zamana kadar güvenli şekilde depoluyoruz. Eşyalarınızın belirtilen konumdan alınması, depolama alanlarımıza kadar taşınması ve dilediğiniz tarihe kadar güvenle saklanması Günaydın Evden Eve Nakliyat ile artık mümkün!
Depolama hizmetimiz Zeytinburnu ilçesinin tüm bölgelerinde geçerli olmaktadır. Zeytinburnu Depolama hizmeti çerçevesinde alınan eşyalarınız Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat firması sigortası altındadır. Eşyalarınız, geniş kadromuz ve 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen depolama alanlarımız ile güvencemiz altındadır.
Zeytinburnu Ev depolama faaliyetleri çerçevesinde ev eşyası depolamak artık Günaydın Evden Eve Nakliyat ile güvenli ve kolay. Ücretsiz keşif ekibimiz, eşyanızın analizini yaparak size depolarımıza kadar eşlik etmektedir ve eşyalarınızın kalacağı alanı gezip görebilmektesiniz. Dilediğiniz an, kimliğiniz ile bize başvurarak eşyalarınızın dilediğiniz kısmını depodan çıkarabilirsiniz. Eşya depolama hizmetimiz çerçevesinde beyan ettiğiniz kişilerden başkası eşyalarınıza ulaşamayacaktır. Yoğun güvenlik önlemleri ile korunan depomuzda bulunan eşyalarınızın tüm sigorta işlemlerini kurumumuz üstlenmektedir.

zeytinburnudepolamaalani

Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak ve Günaydın ailesinin geniş hizmetlerinden yararlanmak için şimdi ARAYIN!

  • Zeytinburnu Eşya Depolama Avrupa standartlarına göre taşımacılık yapılmaktadır.
  • Günaydın Nakliyat firması olarak eşyalarınız güvenli profesyonel ekiplerimiz ile garantimiz altında depolanmaktadır..
  • Zeytinburnu Depolama hizmetinde oldukça özverili bir çalışma yürütmekteyiz.
  • Zeytinburnu Ev Eşyası depolama hizmetinde lider firma yolunda ilerliyoruz.
  • Zeytinburnu ilçesinde kentsel dönüşüm taşıma ve depolama faliyetlerinde, firmamızca %15 indirim sağlıyoruz.