Açılış saatleri

PZT. PZ - 7:00 | 24:00

SABAH 08:00 | 09:00 İŞ BAŞI SAATLERI .

 

Zeytinburnu Ev Eşyası Depolama

 

Zeytinburnu Eşya Depolama

Zeytinburnu eşya depolama alanında ev eşyalarınızı ve değerli eşyalarınızı çok ciddiye alıyoruz. Depolama sürecin ayrılmaz bir parçasıdır.

Eşyalarınızı taşınan güne kadar güvenli tutmak için, 1.000 metrekare, güvenli ve izlenen bir tesise yatırım yaptık. Her hafta birçok ev eşyası sevkiyatı taşır ve depolarız. Taşınmaya hazır olana kadar eşyalarını koyacak bir yerleri olduğundan emin olmak için müşterilerimizle birlikte çalışırız. Ayrıca yurtdışı müşterilere veya evlerini satmayı bekleyen yerel müşterilere uzun vadeli depolama imkanı sağlamaktayız. Tüm müşteri malları sandıklarda saklanır, numaralandırılır, renk kodlanır ve kolay taşınması ve taşınan kamyona yüklenmesi için düzgün bir şekilde paketlenir.

31.05.2019 - 12.12.2019 tarihine kadar erken rezervasyon ile %50 indirimlerimizden faydalanın!

Zeytinburnu Ev Depolama

Zeytinburnu ev eşyası depolama da Özel eşyalar ve değerli ürünler emniyet altına almak için depolama tesisinin güçlendirilmiş, sıcaklık kontrollü, trafik düşük bölgelerinde saklanır.

Eşya bulundurma yerini, özellikle tip ve ebat hareketleriniz için planlanan kamyonlara yerleştirmek için depo tesisatımızı bir transfer deposu olarak kullanıyoruz ... bu, yalnızca hareket için gereken alan ve kamyon için ödeme yapmanızı ve taşınması ve depolanması için maliyetlerin en az.

 

zeytinburnudepolamaalani